Moda

Beklenmedik Yeni It Girl Durum Sembolü? Bir mantar taburesi

Beklenmedik Yeni It Girl Durum Sembolü?  Bir mantar taburesi

Yeni statü sembolü: Haya Hizami ve Isabella Townsley, kreasyonlarıyla Assieds-Toii’nin arkasındaki yüzler

Jennifer Moys

Hayatım boyunca sabahlarımın çoğunu mantar yiyerek geçirdiğimi söyleyemem. Ancak, belden yüksek Dr. Vranje’nin barok çerçeveli klasik sanat eserleriyle süslenmiş ve kokulu Firenze kamış difüzörleri, oldukça muhteşem olduğunu belirtmeliyim. Ne yazık ki, halüsinojenlerden değil, beklenmedik yeni It Girl statü sembolünden bahsediyorum: mantar taburesi.

okumaya devam et

Hızlı şeritte moda! tatlerStil Danışmanı, Grand Prix ihtişamıyla ilgili kararıyla geri döndü

tatlerStil Editörü Chandler Tregaskes, moda dünyasından en muhteşem içgörülerini size bir kez daha sunuyor. Bugünün bölümü tamamen mucizeler hakkında bir la Motor sporları – kemerinizi bağlayın, harika bir yolculuk olacak

ürün resmi

Geçen yıl Haya Hizami ve Isabella Townsley tarafından lanse edilen, Fransızca ‘oturmak’ anlamına gelen Assieds-Toii, şimdiden moda dünyasını kasıp kavurdu. (Gothic-Glam’den Grande Dame, Tish Weisntock ve Olağanüstü Marka Danışmanı Natalie Kingham’ın çok mutlu iki müşteri olduğunu duydum).

Isabella ve Haya oturma odasında ince çizgili mantar standlarından biriyle oturuyorlar.

Jennifer Moys

Hizami ve Townsley ile buluşmak için geldiğimde Marylebone Sokağı’nda birbirinin aynı üç spor araba sıralanıyor. John Nash tarafından tasarlanan krem ​​rengi konutlardan oluşan bu veranda, bunaltıcı ve gri bir günde davetkar bir aydınlık noktadır. Üst katta salon için bir fotoğraf çekiminde sansasyon yaratan kızlarla tanışıyorum. tatler. Hizami eski bir Dior üç parçalı takım elbise giyiyor “Bunu Milano’da buldum” diyor Chanel çizmeleriyle. Townsley ayrıca iki tonlu ileri dönüştürülmüş bir takım elbise biçiminde moda sürdürülebilirliğini de gösteriyor. Kahve içerken bana markanın başlangıcından bahsediyorlar.

Haya Hizami kumaş kaplı eski bir tabure ile duruyor

Jennifer Moys

“Çok uzun süredir arkadaşız,” diyor Hizami, “ilk kez 15-16 yaşlarındayken tanıştık.” Daha sonra, her ikisi de New York’ta üniversiteye gittikten sonra (Hizami için Parsons, Townsley için GIA), onlar 2020’de karantina için tam zamanında Londra’ya döndü. “Gerçekten yapabileceğimiz tek şey birbirimizin evinde öğle yemeği yemekti. İkimiz de iş ve istihdam fırsatları arıyorduk ve Assieds-Toii böyle doğdu,” diye hatırlıyor Hizami. Assieds-Toii, çalkantılı bir iş piyasasından ve bitmek bilmeyen işten çıkarmalardan doğan bir dizi yeni şirket ve yerel işletmeyle birlikte kesinlikle çoğundan daha gösterişli ve bu ay Londra’nın en ünlü büyük mağazalarından birinde açıldı; Selfridges. “Süper heyecan verici. Herkesin gerçekten çok sevdiği bir ürün yapmak çok tatmin edici” diyor Hizami.

okumaya devam et

Cheltenham Festivali Kraliçesi Jade Holland Cooper, Glastonbury of Races’in zarif bir tarzda nasıl gerçekleştirileceğini açıklıyor

Hâlâ ne giyeceğinize karar veriyor musunuz? Tasarım gücü, yarış gününde kıyafetlerin yapılması ve yapılmaması gerekenleri ortaya koyuyor

ürün resmi

İlgi çekici ve biraz tuhaf olan bu taburelerin yuvarlak şekilleri (yaklaşık 650 £ civarında) göze hoş geliyor ve günümüzün çevresi göz önüne alındığında, çeşitli tarzlara şaşırtıcı derecede iyi uyuyor. Yerinde olmaktan çok göz alıcı olan Mantarlar, klasik iç mekanlara Gucci-esque kaprisli bir dokunuş katıyor (büyük cam avizeler ve Assouline’in Regent’s Park’a bakan en büyük sehpa hacimleriyle zarif ve saygısız bir şekilde yan yana gelmesinin kanıtladığı gibi), ancak daha çağdaş Odalar fütüristik muhteşemlikle doludur.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Tek Yol Wessex: Doğum gününde Kontes'in en iyi stil anlarını kutlayın