Oyun Haberleri

Marvel Snap, uzun zamandır beklenen savaş moduna ve canlı denge değişikliklerine kavuşuyor

Ironheart from Marvel Snap

Hearthstone’un yaratıcılarından bazılarının daha sonra yaptığı, son derece atıştırılabilir ve aerodinamik kart oyunu Marvel Snap, bugün muhtemelen en çok talep edilen özelliğine kavuşuyor: arkadaşlarınıza karşı oynamanıza ve rakiplerinizi seçmenize izin veren bir savaş modu. Şimdiye kadar Snap, oyuncuları sıralamaya ve beceriye göre eşleştiriyordu ve arkadaşlarla oynamanın bir yolu yoktu, bu da sizi en parlak değişkenlerinizi arkadaşlarınıza göstermekten alıkoyuyor.

Savaş modu, bölgeler arası eşleştirme ile başlar, Per Second Dinner’dan Ben Brode (yeni sekmede açılır)Baş tasarımcı Glenn Jones güncellemeler hakkında bir güncelleme sunarken, “İşte başlıyoruz” ifadesini de ekleyen:

“Yeni yama denge değişiklikleri içeriyor, ancak Surfer veya Zabu için değil” dedi Jones (yeni sekmede açılır). “Birkaç hafta önce değişiklikleri kilitledikten sonra aşırı performans göstermeye başladılar. Neyse ki artık yeni bir yama olmadan dengeyi ayarlama olanağına sahibiz ve bu kartları bir hafta kadar sonra ayarlamayı planlıyoruz.”

Böylece, Snap yalnızca halkın istediği moda sahip olmakla kalmıyor, bundan sonra geliştirici kart özelliklerini gerektiği gibi ve gerektiğinde canlı olarak ince ayar yapabilecek. Bu, işin içine girdiğinizde ilginç bir hal alıyor, çünkü genellikle bir kartın gücünün algılanması, istatistiklerin gösterdiğinden farklıdır, ancak Second Dinner’ın herhangi bir değişiklik yapmadığı zaman insanların köpürteceği başka bir konu olacaktır. Öldürücü.

Daha fazla gör

Savaş modu, standart oyundan farklı çalışır. Oyuncular eşleştirmek için savaş kodlarını paylaşırlar, bu da onları aynı desteyle birden fazla arka arkaya oyuna sokar: Her oyuncu 10 Sağlık ile başlar ve her oyundan sonra kazanan kaybedene hasar verir, bu maç sırasında kırılma ile artırılabilir. . Maçlar bir oyuncunun sağlığı sıfır olana kadar devam ediyor ve Second Dinner modun önümüzdeki aylarda daha fazla özellik alacağını söylüyor.

Marvel Snap, geçen yaz beta sürümünde piyasaya sürüldüğünden beri biraz yolculuk yapıyor: Oyunun kart sanatı için bu ek sanatçı kredisinden önceki son büyük güncelleme (yeni sekmede açılır), büyük satış noktalarından biri olan ve gecikmiş olan. Oyunun genel anlamı, süper yavaş ve zorlu bir ilerleme sistemine bağlı, süper hızlı ve eğlenceli kart savaşları sunmasıdır. (yeni sekmede açılır). Ancak savaş modunda kendi Marvel Ekiplerinizi çözebilmek, en başından beri gerekli olduğunu hissettiğim bir şeydi ve kesinlikle pis Örümcek Adam kötü adam destemi tüm arkadaşlarıma göstermeyi dört gözle bekliyorum.

OKU  ISS bilgi işlemine yardımcı olmak için uzaya fırlatılan SSD'ler


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Lucky Elden Ring Oyuncusu Mükemmel Zamanda İnayet Yerini Buldu

Oyun Haberleri

Diablo 4 haydut, 12 oyuncu için tasarlanmış neredeyse solo dünya patronu ve bir büyücü araya girip öldürmeyi %1 HP'de çalmasaydı olurdu

Oyun Haberleri

Elden Ring, Birinci Şahıs Moduna Sahiptir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir