Moda

Anya Taylor-Joy’un son kırmızı halı görünümü, tarzda büyük bir kırılmaya işaret ediyor

Anya Taylor-Joy'un son kırmızı halı görünümü, tarzda büyük bir kırılmaya işaret ediyor

Anya Taylor-Joy, kırmızı halıda her zaman bir açıklama yapar.

Son zamanlarda, 26 yaşındaki aktör, bol miktarda eski Hollywood elbiseleri ve retro silüetler teslim ediyor. Ancak yıldız, son basın turu için biraz daha az beklenen bir stil ilham kaynağına kanallık yapıyor: Princess Peach. Yeni filminin galasında Süper Mario Kardeşler Filmi 1 Nisan’da Los Angeles’ta Taylor-Joy, ikonik video oyunu karakterini tepeden tırnağa pembe bir takımda kanalize etti. Mario rolünde Chris Pratt ve Bowser rolünde Jack Black’in de rol aldığı animasyon projesinde Peach’i seslendirdiği için bu uygun bir seçim.

Mario oyunlarını daha önce oynadıysanız, Peach’in genellikle köpüklü pembe prenses elbiseleri için bir tutkuyla sıkıntı içindeki küçük hanım olarak tasvir edildiğini bilirsiniz. Ama yeni Süper Mario Kardeşler Filmi, Peach, kötü bir Bowser’ın kıçını tekmelemeye hazır görünüyor ve Joy’un kırmızı halıdaki aksiyona hazır görünümü bu değişikliği yansıtıyordu.

Anya Taylor-Joy, Peach’in imza tonunu taklit eden pembe deri bir tulum giymişti, ancak motorcu eldivenleri ve kalın pembe moto çizmeler gibi aksesuarları kesinlikle daha sportif bir his veriyordu (aynı zamanda yarışırken kesinlikle yarışa hazırlar) katılır Mario Kart).

Fotoğraf: Getty Images

Stil seçimi, karakterine küstah bir selamlamaydı ve bir şey bize daha pembe görünümlerin geleceğini söylüyor. Sırada tacını bile takabilir.

Bu makale ilk olarak tarafından yayınlandı Moda.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Jennifer Aniston, transparan bir Versace mini elbise için kilosunu düşürdü.
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir