Oyun Haberleri

Oğlum merhaba, yeni Hunt: Showdown timsahı tam bir ev hanımı

Oğlum merhaba, yeni Hunt: Showdown timsahı tam bir ev hanımı

Vahşi ve tuhaf nişancı Hunt: Showdown’ın kasabada yeni bir patronu var ve o, aklıma gelen en büyük timsah. Kesinlikle devasa bir timsah olan Rotjaw, onu ilk önce alt etme hakkı için birbirleriyle savaşırken oyuncu Avcılarına yönelik en yeni tehdit olarak Hunt dünyasına katılacak. Herkesin heyecanlandığına eminim, değil mi? Bir bataklıkta, kendi sahasında, onu yavaşlatmak için yapabileceğiniz pek bir şeyin olmadığı ve her türlü avantaja sahip olduğu bir canavar timsahla savaşmak mı?

Açıkçası benim için histerik olan. Canavar ruhların, ölümsüz korkuların, uzayın ötesinden gelen iğrençliklerin ve benzerlerinin olduğu bir dünyada, şimdi tüm bu şeylerle eşit derecede korkunç ve tehlikeli bir canavar… Gerçek bir büyük timsah. Adil olmak gerekirse çok büyük, ama şimdiye kadar bulunan en büyük timsahlardan bile daha büyük değil. Bilmiyorum, %50 daha büyük! Timsahların olduğu bir bölgede yaşadığım için bu benim için pek fantezi alanı değil. O sadece gerçek bir timsah, millet.

Rotjaw, bu yaz Tide of Shadows etkinliğinde ilk çıkışını yapacak. Hazır başlamışken karavandaki o yağmur da gelecek. Gerçekten güzel.

Rotjaw, türünün ilk örneği olan bir Vahşi Hedef olacak ve davetsiz misafirleri takip etmek için derin sularda gezinecek. “Avcılar ona rastlarsa, suyun içinden hücum edecek, yaklaşmaya cesaret eden herkesi ısırıp yere serecek. Bir kafese kaynaşmış ve belli bir seviyeye geldiğinde kafesten fırlayan Rotjaw, gazabını serbest bırakarak onlara hasar verecek. Onu durdurmaya çalışan herkes,” dedi Crytek yaptığı duyuruda.

Bu arada hayranlar, timsah için çok heyecanlı görünüyordu. Reddit’te yorum yapan Smalls2233, “Hunt, patron timsahı kız yaparak kadınların vahşet yapmasına izin verme geleneğini sürdürüyor. Kadınlar kazanmaya devam ediyor, biz patron kızı destekliyoruz” dedi.

Hunt: Showdown, oyuncuların doğaüstü güçlere sahip eski bir batı Louisiana, 1895’te ödül almak için birbirleriyle savaştığı rekabetçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular tek başlarına veya 2-3 kişilik takımlar halinde birbirlerine ve orada yaşayan korkunç canavarlara karşı uçarlar. harita.

OKU  Street Fighter 6 fragmanları, sonunda Street Fighter'da iyi olacakmışım gibi davranmam için beni heyecanlandırıyor.

Hunt: Showdown’u resmi web sitesinde ve Steam’de bulabilirsiniz. Geçen ay, Hunt: Showdown’ın geliştiricilerinden biriyle PC Gamer tarafından yönetilen atıcılar panelinde konuştuk ve oyuncuların %40’ının hiçbir zaman başka bir oyuncuyu (yani oyun içinde) öldürmediğini ortaya çıkardı.

Hunt: Showdown'da timsah patron Rotjaw'ın ağzı sudan çıkıp masum bir oyuncuyu yutuyor

(İmaj kredisi: Crytek)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.