Oyun Haberleri

Final Fantasy 14 Yönetmeni Oyunculara Yılbaşı Mesajı Gönderdi

final-fantasy-14-2023-new-years-day-art-yoshida-rabbit

Yıllık bir gelenekte, Son Fantezi 14 yapımcı ve yönetmen Naoki “Yoshi-P” Yoshida, yılbaşı için oyunculara bir mektup kaleme aldı. Mektup şu adreste yayınlandı: Son Fantezi 14 Yoshida’nın oyunun yeniden piyasaya sürülmesinden bu yana ne kadar yol kat ettiğine ağırlık verdiği ve önümüzdeki yoğun ama heyecan verici yılı dört gözle beklediği Lodestone web sitesi.


mektup şöyle gelir Son Fantezi 14 Yama 6.3’ü 10 Ocak’ta yayınlamaya hazırlanıyor. Yama, Lapis Manalis adlı yeni bir zindan, oyuncuların mücadele etmesi için yeni bir deneme, 24 oyunculu Euphrosyne baskını, paladinler için önemli bir yeniden çalışmayı içeren görev ayarlamaları dahil olmak üzere yeni ana hikaye görevlerini içerecek. , meydan okuma arayan oyuncular için Omega Protokolü (Ultimate) baskını ve yama döngüsü devam ederken daha fazla içerik gelecek.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Final Fantasy 14, Tataru Görev Dizisinde Özel Kıyafetli Oyuncuları Ödüllendiriyor

Yoshida, yıllık Yılbaşı mektubunda, filmin yapımcılığını ve yönetmenliğini devraldığından beri şunları söyledi: Son Fantezi 14 feci 1.0 sürümünün ardından, o zamandan bu yana çok fazla zaman geçmiş gibi hissetmiyor. Yoshida, oyunun ilk lansmanından yaklaşık üç ay sonra, 10 Aralık 2010’da komutayı aldı. Yeniden Doğmuş Bir Diyar üç yıl sonra 27 Ağustos 2013’te serbest bırakıldı. Yoshida, 10. yıl dönümü olduğunu söyledi. Yeniden Doğmuş Bir Diyar dönüşünü içerecek şekilde yıl boyunca işaretlenecektir. Son Fantezi 14 Yüz yüze bir etkinlik olarak Fan Fest. Etkinlik bu Temmuz’da Las Vegas’ta başlayacak ve Ekim’de Londra’da devam edecek ve 2024’ün başlarında Tokyo’ya dönecek. Yoshida, oyunu yeni içerikle devam ettiren geliştirme ve operasyon ekiplerine şükranlarını dile getirdi ve dünyanın her yerindeki oyunculara teşekkür etti. Yoshida daha sonra oyuncuların üzerinde düşünmesi için aşağıdaki şiiri paylaştı.

OKU  Sürrealist 'hayatta kalma oyunu sürüşü' Pacific Drive'ın Şubat ayında yeni bir çıkış tarihi var

final-fantasy-14-yeni-yıl-gün-memo-yoshida-poem-2023

Las Vegas Hayran Festivali yapılmadan önce Yoshida, kendisinin ve Creative Business Unit 3’ün yakında piyasaya sürülecek lansmanı dört gözle beklediklerini belirtti. Son Fantezi 16. Yapımcıdan Mektup Canlı Bölüm 75’in yayını sırasında Yoshida, yapımcı sıfatıyla Son Fantezi 16, oyunun 22 Haziran çıkış tarihi öncesinde PS5’in gücünü artırdı. Yoshida, 2010’da görevi ilk devraldığında, iki tane üretme fırsatına sahip olacağını asla düşünmediğini söyledi. son fantezi ana hat oyunları, aynı anda bırakın.

hafta sonu, Son Fantezi 14 2023’te, yaklaşan Tavşan Yılı’nın habercisi olan Heavensturn etkinliği ile çınladı. Etkinlik 16 Ocak’a kadar devam edecek. Sonuç olarak Yoshida, oyuncuların yeni yılda kendilerine bakmalarını diledi ve destekleri için tekrar teşekkür etti.

Son Fantezi 14 şimdi PC, PS4 ve PS5 için kullanılabilir.

DAHA: PS4’te Bulunan Her Final Fantasy Oyunu Dereceli

Kaynak: Square Enix

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.