Moda

Tatler, büyüleyici Isola Bella ile ilgili Louis Vuitton Cruise 2024 Show’dan raporlar

Tatler, büyüleyici Isola Bella ile ilgili Louis Vuitton Cruise 2024 Show'dan raporlar

Nicholas Ghesquière’in Louis Vuitton Cruise 2024 defilesi büyülü Isola Bella’da gerçekleşti

Giovanni Giannoni

İtalya’nın rakipsiz aristokrat dizisi, sarmaşıklarla kaplı palazzileri ve geniş malikaneleri göz önüne alındığında, Nicholas Ghesquière’in ülkedeki ilk Louis Vuitton Cruise Show için mekan seçimi her zaman bir konuşma konusu oldu. Ghesquière aydınlandı. İster Oscar Niemeyer’in Niterói’deki Çağdaş Sanat Müzesi’nin mimari harikasından, ister John Lautner’ın Palm Springs’teki Bob & Dolores Hope Malikanesinden yararlansın, Ghesquière’in bir yerin ruhunu tercüme etme yolu, koleksiyonlarını, özellikle de Cruise’u böyle yapar.

Louis Vuitton, en zarif ve ilham verici dünyaları aramak için geniş çapta seyahat etti ve 2024 gemi gezisi koleksiyonu için Ghesquière, Maggiore Gölü kıyılarındaki özel bir cennet olan Borromean Adaları, yani Isola Bella’ya çekildi. Burası Borromeo ailesinin evi (burada iki adaya daha sahipler). Isola Bella, beyaz tavus kuşlarının kadifemsi yeşil çimler üzerinde kasılarak yürüdüğü ve birçok mozaik kaplı mağaranın bulunduğu, dünyadaki en romantik yerlerden biri olmaya devam ediyor.

okumaya devam et

Sosyal kelebekler, sevinin! Londra’da sosyal sezon tüm hızıyla devam ediyor

tatlerSosyal Medya Editörü Davina Cadogan, RHS Chelsea Flower Show’da Londra Sosyal sezonunun açılış gecesinden rapor veriyor.

ürün resmi

Suya kadar uzanan cennet gibi düzenlenmiş bahçelere sahip bu büyüleyici saray, 1632’de Carlo III. bu zevk kubbeli sarayı karısı Isabella için inşa etti (bu nedenle adı Isola Isabella, daha sonra Isola Bella olarak kısaltıldı). ). Bugün Teatro Massimo, Borromeo ailesinin amblemi olan bir taş şaheser, bir tek boynuzlu at ile taçlandırılmış dikilitaşları ve liken kaplı bir dizi heykeliyle en büyüleyici odak noktasıdır. Bu, Ghesquière’in Cruise koleksiyonu için kullandığı birkaç su perisi ve tatlı su deniz kızı da dahil olmak üzere fantastik yaratıklardan sadece biriydi. Ama durum böyle değil Küçük Denizkızı tasavvur ettiğimiz gibi (Halle Bailey’nin pul benzeri, payetli eteklerinden birinde muhteşem görüneceği söylense de).

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Meghan Markle, Prens Harry ile nadir bir randevu gecesinde şık bir görünüm tercih ediyor