Oyun Haberleri

Silahlı bir büyücü olmakla ilgili yakında çıkacak olan hayatta kalma oyunu Wizard with a Gun’ı Steam’de ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Silahlı bir büyücü olmakla ilgili yakında çıkacak olan hayatta kalma oyunu Wizard with a Gun'ı Steam'de ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Geliştirici Galvanic Games ve yayıncı Devolver Digital’in bugün Devolver Direct’te yaptığı duyuruya göre, adını birkaç yıldır takdir ettiğimiz yeni bir sanal alan hayatta kalma oyunu olan Wizard with a Gun’ın “küçük ama harika bir parçası” artık Steam’de denenebilir. .

Tek oyunculu demo, sihirbazınızın “kaosun yavaş yavaş istila ettiği bozuk bir dünyaya” vardığını, “kaynakları toplayacağınız, kulenizi ve içindeki yardımcı entrikaları inşa edeceğiniz ve” artan kaos.”

Demo oyuncular ilk patronu geçemeyecekler, ancak onu yendikten sonra, “düşen Silahşörler tarafından bırakılan daha yüksek seviyeli ganimetleri bulup denemek için” istedikleri sürece başlangıç ​​biyomunu keşfetmeye devam edebilecekler. “

Tam oyun elbette daha fazla, daha zor biyomlar ve patronlar içerecektir. Ayrıca çevrimiçi işbirliğine sahip olacak.

Wizard with a Gun’ın henüz kesin bir çıkış tarihi yok, ancak bu yıl PC, PS5 ve Xbox Series X/S için çıkması planlanıyor. Demoyu şimdi Steam sayfasından deneyebilirsiniz. Ve oyunun adını nasıl bulduklarını merak ediyorsanız, bununla ilgili bir hikaye var.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Skyrim'de 23 yıllık bir vampir RPG'sini yeniden yaratmaya yönelik iddialı mod, ortaçağ Prag'ına bakışını gösteriyor