Moda

Taylor Swift, Travis Kelce’ye bir WAG arkadaşı tarafından yapılan ’87 şişme montla tezahürat yaptı

Taylor Swift, Travis Kelce'ye bir WAG arkadaşı tarafından yapılan '87 şişme montla tezahürat yaptı

Dünyada futbol ürünleri alma isteği uyandıran tek kişi var, o da Taylor Swift.

İster yerel işletmelerden aldığı vintage Kansas City Chiefs bisiklet yaka kazakları koleksiyonu, ister bir hayranından aldığı el örgüsü şapkası ya da kendisi ve erkek arkadaşı Travis Kelce’nin sahip olduğu deri ve yün üniversite ceketi olsun, Swift’in maç günü gardırobu giderek daha duygusal hale geliyor. Dün geceki play-off maçı da bir istisna değildi.

Swift, 13 Ocak’ta Missouri’de Kelce’nin adı ve forma numarasının yer aldığı kırmızı şişme montla sıfırın altındaki sıcaklıklarla mücadele etti. Gösterişli ceketini tamamen siyah bir kesim ve rahat beyaz bir şapkayla eşleştirdi ve imzasını taşıyan kırmızı dudağıyla tamamladı.

X içeriği

Bu içerik web sitesinde de görüntülenebilir ortaya çıkar dışında.

Ceketin üzerindeki devasa “87” rakamının bu görünümün en sevimli yönü olduğunu düşünebilirsiniz, ancak durum bundan daha derine iniyor. Anlaşıldığı üzere, şişme mont başka bir NFL WAG: Kristin Juszczyk tarafından tasarlandı.

Bunu nasıl bilebilirim? San Francisco 49ers’ın beki Kyle Juszczyk, ceketin mümkün olduğunca çok sayıda gönderisini retweetleyerek ve yanıtlayarak herkesin karısının çalışmalarından haberdar olmasını sağladı.

X içeriği

Bu içerik web sitesinde de görüntülenebilir ortaya çıkar dışında.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kendall Jenner, Hailey Bieber'ın erkek fatmasının uyumlu siyah deri giymiş şık annesi