Oyun Haberleri

The Elder Scrolls Online Epic’te ücretsiz

Elder Scrolls Online.

The Elder Scrolls Online EGS’de ücretsiz 27 Temmuz’a kadar, bu yüzden harika bulmaca oyunu Murder by Numbers ile birlikte almak için bir haftadan biraz daha az zamanınız var. Belki de önümüzdeki hafta aynı zamanda tekrar kontrol etmek için zihinsel bir not alın, daha sonra Homeworld Remastered Collection biçimindeki gerçek RTS telif hakkını ve oynamadığım ancak oldukça iyi görünüyor gibi görünen şık FPS Severed Steel’i içerir.

Lansmanda TESO’nun tam olarak gelmediğini söylemek doğru olur. İlk ayları zordu ama zamanla TESO çok daha iyi bir hale geldi. MJ Guthrie’nin dediği şey “Elder Scrolls evreninin birçok yönünü birbirine bağlayan zengin bir dünya.” Bethesda temeller üzerine inşa edildiğinden popülaritesi istikrarlı bir şekilde arttı ve şimdi Morrowind dahil olmak üzere tek oyunculu oyunlardan konumların harika versiyonlarını ve sağlıklı bir oyuncu tabanını içeriyor.

Açık olmak gerekirse, TESO’nun ücretsiz sürümü temel oyundur, bu nedenle yıllarca süren güncellemeler ve iyileştirmeler alacaksınız, ancak genişletmelerle oynamak istiyorsanız, midilliye ihtiyacınız olacak. Ama burada bunların hiçbiri olmadan geçirilecek yüzlerce saat var.

Sayılarla Cinayet’e gelince, her çözümün kapsayıcı bir cinayet gizeminde yeni bir ipucu sağladığı, çok eğlenceli bir pikros tarzı bulmaca serisidir. Karakterler ve hikaye, 80’lerin TV dedektifi havasında olduğu gibi çok eğlenceli ve tek dezavantajı, sonraki aşamalarda biraz tıkanması. Ama Steam Deck için yapılmış bir oyun varsa, o da budur.

Bedavaların yanı sıra, EGS yaz indirimi başladı 6 Ağustos’a kadar. Olağan pazarlık bol bol yapılacak ve Epic’in ödül planının herhangi bir satın alma için geçici olarak ikiye katlanması da dikkate değer, bu da değerin %10’unu mağaza kredisinde geri alacağınız anlamına geliyor. Burada yaz indirimlerinin tam listesi tartışmasız olsa da, henüz anlamadıysanız, seçim en iyisidir Disco Elysium: Bir onluk için Son Kesim.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Nisan ayında piyasaya sürülmeden önce bu hikaye odaklı fantezi kart savaşını ücretsiz deneyin