Moda

Gösterişli hediyeler! Tatler’in Stil Danışmanı bu Noel’de imrenilecek anahtar çantalara ilişkin kararıyla geri dönüyor

Gösterişli hediyeler!  Tatler'in Stil Danışmanı bu Noel'de imrenilecek anahtar çantalara ilişkin kararıyla geri dönüyor

Stil editörü Chandler Tregaskes, Jovonna London imzalı yelek ve hırka giyiyor

Noel yaklaşıyor ve bu bir şey ifade ediyor: Resmi olarak yeni çanta sezonu! İster yozlaşmış kol şekeri konusunda deneyimli bir kadın olun, ister nişanlınızı etkilemek konusunda hiçbir fikrinizin olmadığını hissedin, Tatler’in Stil Danışmanı bu yıl Noel ağacının yanında göz kamaştırıcı gülümsemelere ilham vermesi garanti olan olmazsa olmazları size göstermek için buradayız.

Instagram içeriği

Bu içerik kaynaklandığı sitede de görüntülenebilir.

DIOR

Çanta, Dior’dan 3.900 £

Aha! Dior, J’adore! Paris şıklığına meraklıysanız, evin Lady D-Joy çantasından başkasına bakmayın. Bu heyecan verici dikdörtgen tarz, aşk şehri için mükemmeldir; aslında, ‘Plans de Paris’ motifi olarak adlandırılan muhteşem coğrafi baskı, Christian Dior’un orijinal atölyesinin doğduğu yer olan Avenue Montaigne’yi çevreleyen sokakların bir taslağının etrafında merkezleniyor. Bu zengin dikdörtgenle kesinlikle yanlış gidemezsiniz.

FENDİ

Çanta, £3,400 Fendi’den

Her neredeysen çık gel! Fendi’nin her zaman şık olan ‘Peekaboo’ stili moda tutkunlarının vazgeçilmezidir. Özellikle, basamaklı kristallerle süslenmiş bu muhteşem mini kıyafet, kesinlikle kalabalıkları memnun edecektir. Bazen en iyi şeyler küçük paketlerde gelir, ama yalnızca Fendi olduğunda.

GUCCI

Çanta, Gucci’den 2.200 £


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Artık zamanı geldi: bu dokuz göz kamaştırıcı yeni sürümle sehpa cazibesini yükseltin