Oyun Haberleri

Elden Ring’in en sadık oyuncularından oluşan bir grup, DLC’nin yayınlanmasını beklerken aynı Souls patronlarını yaklaşık 800 kez öldürdü

Elden Ring'in en sadık oyuncularından oluşan bir grup, DLC'nin yayınlanmasını beklerken aynı Souls patronlarını yaklaşık 800 kez öldürdü

Dark Souls 3’ün en zorlu patronları, Shadow of the Erdtree DLC’nin nihayet çıkmasını beklerken Elden Ring’in en sadık oyuncuları tarafından düzenli olarak cezalandırılıyor.

Üç YouTuber, Lellollo, Kyoufo ve YSH0T, JPNB’nin Elden Ring’in en acımasız patronu Malenia ile savaşmaktan emekli olduklarında geride bıraktığı meşaleyi DLC duyurusuna kadar her gün taşıyor. O zamanlar Lellolo, Dark Souls 3’ün Ringed City DLC’sinin kül rengi kenar mahallelerinde Gael ile düelloya başlayalı yalnızca 134 gün civarındaydı. Bugün 399. gündeler ve Shadow of the Erdtree’nin henüz kesin bir çıkış tarihi bile yok.

Gael, Malenia kadar dayanıklı değil ama Lellollo’ya benzeyen neredeyse hiçbir şey giymediğinizde, tek bir darbe sonunuz olabilir. En son videoları, Let Me Solo Her’un Elden Ring’in Çürük Tanrıçası’na yönelik 1000’inci denemesini tam beş dakikalık zarif kaçma ve hassas saldırılarla izlemenin nasıl bir şey olduğunu yansıtıyor. İster çift Uchigatana’yla spor yapıyorlar, ister Melina’nın Morion Kılıcı’nı tutarken kostümlü oyun oynuyorlar, her dövüş temiz. Tek bir patronla dövüşerek bir yıldan fazla harcamanın sana yaptığı şey budur.

Bu yılın başlarında Kyoufo, Lellollo Gael’e zorbalık yapmayı bırakana kadar her gün Souls serisinin en zorlu ejderha patronlarından biri olan Midir ile dövüştükleri rakip bir günlük mücadele gerçekleştirdi; bu, bu patron dövüşü maratonları fikrinin parodisini yapan bir tür korkak, fraktal mücadeleydi. . Bildiğiniz gibi, Lellollo’nun hâlâ durmak için bir nedeni yoktu ve Kyoufo, 49 gün sonra Boba Fett’e bir övgü olarak tatar yayları ve büyüden oluşan bir İsviçre Çakısı yapımıyla kendi mücadelesini bitirmeye karar verdi. Ancak birkaç gün sonra, Shadow of the Erdtree çıkana kadar bunu sürdürmek amacıyla FromSoftware’in tüm oyunları arasında en zorlu olabilecek mücadeleyi yürütmeye başladılar.

Rahibe Friede, Tırpan kullanan bir rahibe ve onun öfkeli dev arkadaşına karşı üç – evet, üç bölümlük bir mücadeledir. Bu, hiç kimsenin 135 gün boyunca tekrarlayarak harcamaması gereken acımasız ve yorucu bir mücadele, ama işte buradayız. Bugün zavallı Rahibe Friede, Dark Souls 3’ün en tuhaf silahlarından biri olan hem asa hem de teber olan Immolation Tinder tarafından yakıldı.

Bu arada YSH0T, Ringed City’nin süper patronu Darkeater Midir’i 262 gün boyunca oyaladı ve onlar da DLC’nin çıkmasını bekledi. Dün canavarı bir Greataxe ile bir dakikadan kısa bir sürede ezdiler, ancak başka silahların ve yapıların kullanıldığı yüzlerce başka video da var.

OKU  Baldur's Gate 3 yayınında kız arkadaşının Lae'zel'le yatmasını izlemek Shadowheart'ın seslendirme sanatçısını tamamen şaşkına çevirdi: 'Ne diyeceğimi bilmiyorum'

Bu inanılmaz derecede dikkatli oyuncuların üçünün de çok fazla beklemesi gerekmeyebilir. Ziostorm, bilinen bir Elden Ring dedikoducusu Sızıntıları bildirme konusunda tutarsız bir üne sahip olan iddia kaynakları onlara Shadow of the Erdtree’nin Aralık ayındaki The Game Awards’ta 5 Şubat’ta yayınlanma tarihinin açıklanacağını söyledi. FromSoftware, Şubat ayında orijinal mega yüksek çözünürlüklü duyuru görselini yayınladığından beri tek kelime etmedi, ancak geliştiricinin son yıllarda en büyük fragmanlarını Bay Keighley’e devrettiği biliniyor, bu yüzden bir şeyler görmemiz muhtemel görünüyor Orası.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.