Moda

Terzilik tarzında eyer atın: Tatler’s Style Counsel, Glorious Goodwood için nihai takım hakkındaki kararını veriyor

Terzilik tarzında eyer atın: Tatler's Style Counsel, Glorious Goodwood için nihai takım hakkındaki kararını veriyor

tatlerStil Editörü Chandler Tregaskes, Glorious Goodwood’da göz kamaştırıcı bir gün için yarış pistine hazır mükemmel olmazsa olmazları sunuyor.

Sezon sona ererken – Birleşik Krallık’ta yüksek sosyete için hobnobbing yazının yerini Amalfi’de #YachtGirlSummer’a bırakırken – bilenlerin bir dizi ilahi güne kadeh kaldırmak için katılması gereken önemli bir etkinlik var. sahne: Şanlı Goodwood.

tatler‘in en iyi giyinenleri: En iyi stil sahibi 25 maven ve başına buyruk kişi, ateşli Eylül sayısında taçlandırıldı
Devamını oku

Richmond Dükü’nün, 300 yılı aşkın bir süredir ailesinde yer alan, asilzadeler ve aristokratlar için bir sığınak olan görkemli West Sussex’te ağırlanan bu içeriden Ascot, bir çöküş ve ihtişam yeridir. Doğal olarak, çok önemli tatler Kupa, her yıl Perşembe günü düzenleniyor ve biniciliğe meyilli eşrafın üst tabakasını bir araya getiriyor.

1970’lerde Goodwood Hipodromu’ndaki yarışları izleyen seyircilerin eski bir görüntüsü

Jerry Cooke/Getty Images

Richmond Dükü, 2022

Tristan Fewings/Getty Images

Glorious Goodwood’un görünümü rahat ama rafine. Bu göz alıcı kapıların arkasına geçmek için kaputunuzun üstüne kabarık kabarık etek şekerlemelerini fırlatmanıza gerek yok. Ancak muhteşem moda aracılığıyla dizginlenemeyen bir İngiliz parlaklığı duygusu bir zorunluluktur.

Kral Edward VII, 1860’lardan 1910’daki ölümüne kadar etkinliğin egemen bir yiğidiydi ve sayısız görünüşü boyunca, her zaman kıyafet kuralları için lüksü daha gevşek bir şekilde ele almak için yarıştı. Yarış pistinin eşsiz atmosferini içinize çekerken gururla silindir şapka yerine hasır şapka ve frak yerine atış ceketi giydi ve yanındaki aristokrat estetleri de aynısını yapmaya teşvik etti.

Günümüzde her şey bahçeden ilham alan ihtişamla ilgili. Rahmetli King’in kendisinin de belirttiği gibi, bu ‘yarışların da olduğu bir bahçe partisi’, bu nedenle araziyi inceleyen zarafeti tercih edin. Dönen çiçekler, keten takımlar ve Panama şapkaları gitmenin yolu – o zaman sizi tırısa sıcak görünmenizi sağlayacak mükemmel takımı gözden geçirelim.

Hermes, £660

Panama Şapkası, Hermès tarafından 660 £

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Irina Shayk, Kanada smokinine iki seksi dokunuş yaptı.
İlgili yazılar
Moda

Modadaki en muhteşem My Fair Lady anları

Moda

Belçika Prensesi Astrid'in doğum günü şerefine giydiği en moda görünümüne bir bakış

Moda

Düğün Çanları: Westminster Dükü'nün sosyete dolu düğünlerindeki en iyi giyimli konuklar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir