Moda

Altın Küre 2023: Tüm Kırmızı Halı Görünümleri

Altın Küre 2023: Tüm Kırmızı Halı Görünümleri

2023 Altın Küreleri burada! Hollywood Yabancı Basın Derneği film ve televizyonun en iyilerini ödüllendirirken ödül sezonu resmen başladı. Bu noktada, görmek üzere olduğumuz tüm şovları ve filmleri zaten gördük, öyleyse neden izleyelim? Tabii ki onlar için. Basın turunun sonu ama sadece stilistlerin yoğun sezonunun başlangıcı ve bu kırmızı halı hayal kırıklığına uğratmadı.

Organizasyon çeşitlilikten yoksun olduğu için eleştiri aldığı için Altın Küre töreni geçen yıl televizyonda yayınlanmadı, ancak ivme kazandılar.

Globes televizyon ve filmi, komedi ve dramayı onurlandırdığından, bu belki de SAG Ödülleri dışındaki en geniş yıldız seçimidir. Bir gecede Quinta Brunson, Aubrey Plaza, Austin Butler ve Michelle Yeoh! Yıldızı Brendan Fraser yok. Balina, etkinlikte örgüt başkanı tarafından el yordamıyla taciz edildiği için katılmayı reddetti. Sarah Polley en az bir senarist adayı olmasına rağmen, 2023 Altın Küre’ye aday gösterilen kadın yönetmen de yok. kadınlar konuşur. (İşte adayların tam listesi.)

Bu gece kimin kazanıp kaybettiği önemli değil, en önemli şey herkesin eğlenmesi ve kimsenin kimseyi yenmemesi. Aslında, bu ikinci öncelik. İlki, Jennifer Coolidge’in konuşmasının Emmy Ödülleri’nde olduğu gibi hiçbir koşulda kesilmemesi. Tanya’nın konuşmasına izin ver!!!


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Salma Hayek Pinault o kadar dekolte bir elbise giymişti ki siyah dantelli sütyeni Good Morning America'da ortaya çıkmıştı.
İlgili yazılar
Moda

2023 Altın Küre'nin en iyi giyinen yıldızları

Moda

Elizabeth Debicki, 2023 Altın Küre'de Prenses Diana'ya zarif bir saygı duruşunda bulundu

Moda

Heidi Klum, Altın Küre kırmızı halısında çıplak kesimli ışıltılı mini elbisesiyle sevişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir