Moda

Tia Mowry, saç topuzlu tamamen gri bir kıyafet giydi.

Tia Mowry, saç topuzlu tamamen gri bir kıyafet giydi.

Tek renkli groutfit uyarısı. Yaşlandıkça gri saçlarını sesli olarak kucaklayan Tia Mowry, renge aşık olmuş gibi görünüyor çünkü tepeden tırnağa griye yeni adım attı ve gri görünüyor.

E doğru bugün göster kızkardeş kızkardeş star, parıldayan gümüş bir eteği gri süet çizmeler ve gri büyük beden bir blazerle eşleştirdi. Altında, düşünürseniz teknik olarak çok çok çok açık gri olan beyaz bir gömlek giymişti. Altın ve siyah el çantasını dert etmeyin, kız bir şeyler taşımak zorunda.

raymond salonu

Görünümü tamamlamak için büyük gümüş takılar ve karmaşık bir manikürün yanı sıra çok parlak çıplak bir dudakla aksesuarlar taktı, ancak burada gösteriyi çalan beklenmedik saç aksesuarı. Puka Kabukları!

Deniz kabukları olarak da bilinen bu doğal aksesuarlar, uzun süredir geleneksel Afrika ve Afro-Amerikan örgülü saç modellerine dahil edilmiştir ve farklı kültürlerde farklı anlamlara sahiptir. What Naturals Love blogunda açıklandığı gibi, doğurganlıktan dine ve okyanus için gerçek bir düşkünlüğe kadar her şeyi sembolize edebilirler. Mowry bu yıl Sevgililer Günü için saçına bir kalp ördü ve onun bu tarzlarla yaratıcı olduğunu görmeyi çok seviyoruz!

Tia Mowry, oyunculuk, stil ve yemek pişirme çalışmalarının yanı sıra Pepperdine’den Psikoloji diplomasına sahiptir ve parlamak Çabuk nasıl sakinleşebileceğine dair düşünceleri: “[Studying psychology for years] bana zihni sakinleştirmek istiyorsan etrafındakileri sakinleştirmen gerektiğini öğretti. Yatağınızı yapmak kadar basit olabilir ya da sadece ana yaşam alanınızı düzene sokmak ve düzenlemek kadar basit olabilir. 20 dakika gibi kısa bir süre için bile olsa fiziksel aktivite, stresle ve tabii ki vücudunuza hangi yiyecekleri koyduğunuzun farkında olarak yardımcı olur.” (dostane!!!) bir boşanmanın ortasında olduğu için, hayal edebiliyoruz. dove grey one Giyim paleti, çok ihtiyaç duyulan bazı yatıştırıcı hisler sağlar.

OKU  Kim Kardashian'ın kot pantolon ve beyaz tişört yorumu çok güçlü bir mesaj içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir