Oyun Haberleri

Overwatch 2 Sezon 3 Ashe Skin Büyük Tasarım Sorununa Sahip, Geliştiriciler Düzeltme Üzerinde Çalışıyor

Overwatch 2 Season 3 Ashe Skin Has Major Design Issue, Devs Working on Fix

Aşırı İzleme 2 oyuncular, yeni Raijin Ashe kaplamasının, onu kullananların oynanışını etkileyebilecek önemli bir tasarım sorununa sahip olduğunu keşfettiler. Blizzard’daki geliştiriciler sorunu çözmek için çalışırken, Aşırı İzleme 2 oyuncular bu arada kahraman için farklı bir cilt seçmek isteyebilirler.


Orijinale eklenmemiş olmasına rağmen fazla gözlem 2 Kasım 2018’e kadar kadroda yer alan Ashe, çıkışından bu yana bir dizi ikonik görünüm kazandı. 3. Sezonun başlamasının ardından Aşırı İzleme 2, Blizzard, Raijin kaplamasının tanıtımıyla koleksiyona Ashe temalı bir kozmetik ürün daha ekledi. Bu yeni tasarım, Japon şimşek, gök gürültüsü ve fırtına tanrısına dayanmaktadır. Pek çok hayran yeni cildin görünümünden hoşlanırken, bazıları görünüşünün işlevsellikten yoksun olduğunu düşünüyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Overwatch 2 Hayranı, Kiriko için Sevimli Özel İfade Yapıyor

Son zamanlarda oyuncular, Raijin Ashe dış görünümüyle ilgili bir sorunu vurgulamak için internete girmeye başladı. Aşırı İzleme 2. Spesifik olarak, silahın üzerindeki demir nişangahların tasarımıyla ilgili bir soruna işaret ettiler ve bu da savaş alanının geri kalanını görmeyi zorlaştırdı. Bu sorun, Miraak olarak bilinen bir Twitter kullanıcısının, yeni Raijin görünümündeki ve varsayılan tüfek tasarımındaki demir nişangahların yan yana karşılaştırmasını gösteren birkaç ekran görüntüsünü paylaştığı bir tweet’te belirtildi. Bu görüntülerden, yeni görünümle nişan alırken ekranın daha büyük bir kısmının engellendiğini görmek kolaydı.

OKU  Bir yapay zeka sohbet robotunu size nasıl çok kötü bir çocuk olunacağını söylemesi için kandırmak şaşırtıcı derecede kolaydır.

Neyse ki, Blizzard’daki geliştiriciler, Blizzard’ın endişelerini duydu. Aşırı İzleme 2 topluluk ve yanıt verdiler. Baş Yapımcısı Jared Neuss’un tweet’ine göre Aşırı İzleme 2, geliştirme ekibi, demir nişangahların kullanıcının görüş alanını engellememesi için silah için bir düzeltme üzerinde çalışıyor. Silaha yapılan bu güncellemenin kesin zamanlaması bilinmemekle birlikte Neuss, bunun Nisan ayında olduğunu belirttiği 4. Sezonun lansmanından “en geç” olması gerektiğini söyledi. Ayrıca, bu paketi satın alan herkesin bir başlangıçta Raijin Ashe kaplamasına dahil edilmesi gereken isim kartı.

Raijin Ashe görünümü, 3. Sezon Savaş Bileti’nde bulunan pek çok kozmetik üründen biri değildir. Aşırı İzleme 2, oyuncular demir nişangâhlarla ilgili sorunlara rağmen onu oyun içi mağazadan satın alabilirler. Ne yazık ki sorun, oyuncuların görünümü satın alana kadar silahtaki demir manzaraların nasıl görüneceğini görmelerinin bir yolu olmadığı gerçeğiyle daha da karmaşıklaşıyor.

Raijin Ashe kaplamasıyla ilgili bu tasarım sorununun ne zaman çözüldüğünü görmek ilginç olacak. Umarız Blizzard yakında bir düzeltme uygulayabilir, böylece oyuncular DPS kahramanı için bu yeni görünümü kullanmaya devam edebilir. Aşırı İzleme 2 potansiyel olarak oyun içi bir dezavantaja maruz kalmadan.

Aşırı İzleme 2 şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

OKU  Kai Cenat, Ludwig'in abone rekorunu kırarak Twitch'in yeni Kralı oldu

DAHA: Overwatch 2: Diğer Modlara Uyması İçin Yeniden İşlenmesi Gereken 2CP Haritaları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.