Moda

Yani hayat! Tatler, Louis Vuitton’un en yeni gurme restoranının açılışına kadeh kaldırmak için Saint-Tropez’de 24 saat harcıyor

Yani hayat!  Tatler, Louis Vuitton'un en yeni gurme restoranının açılışına kadeh kaldırmak için Saint-Tropez'de 24 saat harcıyor

Louis Vuitton’un Saint-Tropez’deki en yeni restoranının girişi, tarihi Place de Lices’e hoş bir ektir.

Şoförlü Mercedes-Benz’imin arka koltuğunda radyoda çalan ilk şarkı Cyndi Lauper’in şarkısıydı. Kızlar Sadece, Eğlenmek İstiyor. Nice’e henüz inmiş ve Saint-Tropez’e giderken, önümüzdeki 24 saatimin utanmadan harika geçeceğinin havadan bir sinyali gibi geldi. Elbette bunu öğrenmek için 1980’lerin pop prensesinden bir mesaja ihtiyacım yoktu – Fransa’nın en yaygın lüks markalarından birinin konuğuydum: Louis Vuitton.

okumaya devam et

Tenisin en zarif hali: ultra özel Hurlingham Club’da Giorgio Armani Tennis Classic ile

tatler Giorgio Armani’nin birinci sınıf sporu yüksek moda ile harmanladığı Galler Prensesi’nin sevilen tenis kortundan raporlar

ürün resmi

Cote D’Azur kıyı şeridinin yükselen palmiye ağaçları ve yemyeşil pembe çiçeklerle bezeli el değmemiş mavisine varmadan önce, sarmal üzüm bağları arasında gerçekten güzel manzaralı bir yolculuk olan otelime varmam iki saatten biraz daha kısa sürdü.

Bu büyüleyici restoranın avlusu açık havada leziz yemek yeme imkanı sunar.

Hotel Byblos’ta kaldım. Özellikle tüm zamanların en göz alıcı düğünlerinden birinin, Mick ve Bianca Jagger’ın 1971’deki nikahlarının yapıldığı yer, birinci sınıf ve her zaman varlıklı kalabalık için bu sahne noktası, Saint-Tropez’in şaşırtıcı derecede zengin bir yıldızıdır. Havuz başında kaliteli yemek, 5 yıldızlı spor salonu, küçük bir sanat galerisi ve dünya çapında üne sahip bir spa bulunan merkezi bir merkezi çevreleyen sıcak, terakota renkli teraslı daireleriyle, bu evden uzaktaki ev, amacına hizmet eden cennet gibi bir vahadır: keyif.

okumaya devam et

Botlar, blazer ceketler ve şamatalı eğlence: Henley Royal Regatta neden Britanya yazının vazgeçilmezi?

tatlerStil Editörü, Henley-on-Thames’ten raporlar

ürün resmi

Odama gittim – taş döşeli iki banyosu, eşsiz Saint-Tropez silüetinin panoramik manzarası ve donacak kadar soğuk kliması olan (31C sıcağında yurtdışındaki bir İngiliz için kesinlikle gerekli) olan bir dubleks oda – ve beni tanıştırdım. Spa’ya gitmeden önce inanılmaz derecede göz alıcı bir ortamın keyfini çıkarın.

İyi stoklanmış bir bar, bu muhteşem destinasyonun konuklarına sonsuz şampanya ve kokteyl içecekleri sunar.

Benim için akşam yemeğinden önce tüm vücut masajı, çökmekte olan yemeğin özüdür ve masajın daha kolay reçete edilmesi gerektiğine şiddetle inanıyorum. Neyse ki, ev sahiplerim lüksü en lüks haliyle biliyorlar, bu yüzden havuz başında bir gevrek beyaz şaraptan (ve tabii ki öldürmek için çiğ yiyeceklerden) sonra tam da buna karar verdim. Bir saat ve yaklaşık 5.000 stres hormonundan sonra, akşamın göz kamaştırıcı programına hazırlanmak için yatak odasına mahkumdum. Vuitton-ify zamanı gelmişti.

okumaya devam et

Jamie Laing ve Sophie Habboo’nun düğününde: tatler Yılın en çok konuşulan düğününe kapak açıyor

Ağustos sayısında, şimdi satışta, İzleyiciler Jamie Laing ve Sophie Habboo’nun Sotogrande’nin büyüleyici Las Sirenas villasındaki kasırga düğününün perde arkasına geçin

ürün resmi

Görünümüm için, kadın giyim kreatif direktörü Nicolas Ghesquière’in modern ve çağdaşın uç noktalarında kalırken gelenekten ilham alma becerisine selam vermek istedim – bu yüzden modern ışıltılı retro riffler doğru yoldu. Görünümüme sahil beldemin denizle ilgili nüanslarını da eklemek istedim, bu yüzden lacivert çizgili çan altları, imzam olan altın yapay elmas işlemeli kovboy kemerim, zincir süslemeli makosen ayakkabılarım ve benzeri bir vintage beyaz denizci tarzı bluzu eşleştirdim. Açık direnç parçası; üstten saplı ve gösterişli altın düğmeli kırmızı deri bir Louis Vuitton çanta (elbette buna uyması için kırmızı bir göz farı uyguladım). Neredeyse işe yaradı ile Daha sonra restoranda buluşacağım LV giyen garsonların hepsi lacivert ve beyaz çizgili notu aldığından beri. Neyse ki takımın bir parçası olarak yanılmadım çünkü utanç verici derecede zayıf olan Fransızca bilgimi ortaokuldaki kabuslarım için bırakmayı tercih ediyordum.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Florence Pugh, kırmızı halıda Zsa Zsa Gabor'un tüm muhteşemliğini sunuyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir