Moda

Tracee Ellis Ross, Jamaika’da tatildeyken çiçekli bikinisiyle makyajsız gitti.

Tracee Ellis Ross, Jamaika'da tatildeyken çiçekli bikinisiyle makyajsız gitti.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki seyahat planları şu anda Orta Batı’yı kasıp kavuran devasa bir kar fırtınasıyla alt üst oluyor, ancak Tracee Ellis Ross tropikal bir kaçamak için tam zamanında kaçtı.

O karanlık Jamaika adasının sıcaklığının tadını çıkaran yıldız, bunu kanıtlamak için Instagram’da makyajsız bazı fotoğraflar paylaştı. 50 yaşındaki aktris ve stil ikonu, tropikal bitki örtüsüyle çevrili bir su kütlesinden çıkarken çiçekli ipli bikinisiyle fotoğraflarını paylaştı. Izgara direğine Jamaika bayrağı emojisi yazdı.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Gabrielle Union, Natasha Lyonne ve Kate Hudson da dahil olmak üzere Ross’un ünlü arkadaşları, yorumlardaki bakışı övdü. Lyonne, “Sıçrama sıçraması,” diye yazarken Hudson, “Ah, bu noktayı nasıl özledim!!! Zevk almak. En iyi yer .”

Ross, 20 Aralık Salı günü aynı takım elbiseli başka bir gönderi paylaştı ve bu kez aynı yerde suya ilk kez girerken biraz korktuğunu gösteren bir video. “Bunun ilk kez bir klip dip videosu olması gerekiyordu ama ‘korku filmi’ olmaya başladı ve lanetlendim .”

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  'Santacore'un şifresini çözmek: bayram modasının beş kabilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir