Oyun Haberleri

Viral Madden NFL 23 Glitch, Futbol Sahasına Gökdelenler Ekliyor

madden-nfl-23-skyscraper-building-glitch-bug

Yeni bir oyuncu oldukça tuhaf bir aksaklık yaşadı. Madden NFL 23, bu da alanın ortasında birden fazla gökdelenin görünmesine neden oldu. Oyunu ilk kez oynadıkları sırada, hatayı yaşayan kişi, sorunun bir ekran görüntüsünü çevrimiçi yayınladı ve bu, hızla dikkatleri üzerine çekiyor. Madden NFL 23 toplum.


Uzun süredir devam eden futbol simülatörü serisi, en son yinelemesini 19 Ağustos 2022’de yayınladı. Sadece birkaç ay önce piyasaya sürülen oyunda, hayran topluluğundan yaygın şikayetlere yol açan çok sayıda hata ve aksaklık yaşandı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Madden NFL 23: Yeni Başlayanlar İçin 15 Ultimate Team İpucu

Garip Madden NFL 23 gökdelen aksaklığı, gülünç görünen ekran görüntüsünü platformun oyun için ana forumlarından birine gönderen Reddit kullanıcısı u/raiden10102’den geliyor. Hareketsiz görüntü, Baltimore Ravens’i Tennessee Titans’a karşı sıralanmış bir şehir silueti ile birlikte gösteriyor. Izgarayı işgal eden çok sayıda gökdelen binası da görülebilir, hatta bazı kısmi binalar resmin sağına doğru. Bunu daha da kötü bir deneyim haline getiren, izleyicilere oyuncunun ilk kez oynadığını bildiren altyazıdır. Madden NFL 23.

İlk kez bir madden oyunu oynuyorum :/ Madden’den

OKU  Lionsgate gerçekten büyük bütçeli bir John Wick video oyunu yapmak istiyor: 'Etrafında tonlarca enerji var'

Gönderiyi dolduran çok sayıda yorum olmasına rağmen, hiçbiri gerçek bir şok veya endişe kaynağı değil. bu Madden topluluk, aksaklıkları adım adım alıyor gibi görünüyor, çoğu şikayet, kopyalarında herhangi bir “havalı” aksaklık almadıkları yönünde. Aksaklık ilginç bir şekilde kısa bir süre sonra geliyor Madden NFL 23Yukarıda gösterilene benzer tamamen yeni hatalar yaratmış olabilecek sözde denge değişiklikleri ve hata düzeltmeleriyle birlikte çok talep edilen MUT Alıştırma Modu’nu ekleyen Aralık güncellemesi.

Gökdelen hatası oyunda görülen en komik hatalardan biri olsa da, diğerleri çok daha sinir bozucuydu. Madden NFL 23Franchise Modunun birkaç ay önce oynanamaz olduğu bildirildi ve bazı oyuncular hala modla ilgili sorunlar bildiriyor. Otomatik kayıtlar, görünüşe göre düzgün çalışmıyordu; oyun istatistikleri, puanlar ve yükseltmelerin kaydedilmediği ve aktif olarak oynarken çevrimiçi modlardan atıldığına dair yaygın raporlar vardı.

Her yıl piyasaya sürülen oyunun genel olarak algılanan “bayatlığının” yanı sıra sürekli böcek ve aksaklık akışı, birçok kişinin Madden NFL franchise bir yılı atlamalıdır. Birçok normal oyuncu, her yılki sürümün sahip olduğu sayısız hatayı gerçekten ortadan kaldırmak ve daha yenilikçi oyun iyileştirmeleri geliştirmek için daha fazla zamana sahip olmak için EA’yı fazladan bir yıl sürmesi için zorlamaya çalıştı. Pek olası olmasa da, gökdelen aksaklığı gibi şeyleri görmek, geliştiriciyi oyunun bir sonraki yinelemesine biraz daha zaman ayırmaya ikna edebilir.

Madden NFL 23 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

OKU  Asus, ROG Ally'nin MicroSD kart okuyucusunun termal sorunlarla karşılaşabileceğini kabul ediyor

DAHA: 2023’te Tüm EA Oyunları Kapatılıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.