Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3, yeni Jaheira aktörünü ortaya koyuyor

Baldur's Gate 3, yeni Jaheira aktörünü ortaya koyuyor

Larian Studios bu ayın başlarında Baldur’s Gate OG’leri Minsc ve Jaheira’nın Baldur’s Gate 3 için geri döneceğini duyurdu. (yeni sekmede açılır). Geçen hafta stüdyo, Minsc’in Matt Mercer tarafından seslendirileceğini açıkladı. (yeni sekmede açılır)en çok Critical Role’un baş DM’si olarak bilinir ve bugün Tracy Wiles’ın Jaheira rolünü üstleneceği doğrulandı.

Wiles, Ocak 2022’de bu rolde çalışmaya başladığını söyleyerek Twitter kanalı aracılığıyla ilk açıklamayı yaptı.

(İmaj kredisi: Tracy Wiles (Twitter))

(yeni sekmede açılır)

“Baldur’s Gate 3’te @TracyWiles’ın Jaheira’yı oynamasından dolayı çok mutluyuz!” Larian dedi ki retweetle (yeni sekmede açılır). “Oyunda Jaheira ile karşılaşmanı ve onun yaptığı muhteşem işi görmeni sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Bir İngiliz aktör olan Wiles, Kuzey Amerika’da önemli bir varlığa sahip değil, ancak filmlerde, televizyonda, sahnede ve özellikle radyo oyunlarında çok sayıda rolü oldu: Wikipedia’sı (yeni sekmede açılır) Sayfa, 300’den fazla oyun ve komedide rol aldığını söylüyor, bu da onu video oyunu seslendirme oyunculuğu için ideal bir aday yapıyor gibi görünüyor.

Aslında, bir avuç video oyununda yer aldı. (yeni sekmede açılır) bundan önce, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları, Spellforce 3, Pillars of Eternity 2: Deadfire ve son olarak Total War: Warhammer 3 dahil.

Orijinal aktör Jim Cummings yerine Mercer’ın Minsc’in sesi olarak duyurulması beni biraz hayal kırıklığına uğrattı – Mercer veya çalışmaları ile ilgili endişeler nedeniyle değil, kesinlikle bir nostalji ve gelenek meselesi olarak. Ve itiraf etmeliyim ki, Jaheira olarak Wiles için de aynı şeyi hissediyorum: Orijinal aktör Heidi Shannon’ın son kredisi 2001’deydi, bu yüzden işi bırakması tamamen mümkün, ama onu geri getirmek güzel olurdu. bu ikonik rol (Larian’ın hakkını vermek gerekirse, Beamdog’un 2016’da Shannon’ı Ejderha Mızrağı Kuşatması için almaya çalıştığı, ancak yerini tespit edemediği bildirildi. (yeni sekmede açılır).)

OKU  Gamer Şimdiye Kadarki En Kafa Karıştıran Final Fantasy Kartuşunu Keşfediyor

Bunların hepsi, Wiles’ın son Game Awards fragmanında Jaheira olarak çok az duyduğumuza dayanarak, kesinlikle rolü oynuyor. Yakında daha fazlasını duymak için sabırsızlanıyorum.

Larian ayrıca bugün Baldur’s Gate 3’ün daha önce görülmemiş 2. ve 3. perdeleri için testçiler aradığını duyurdu. Bununla birlikte, bu testler yerinde yapılacak gibi görünüyor: Larian, tüm stüdyolarının bulunduğu Gent, Quebec, Barselona, ​​Selangor, Dublin ve Guildford’da test kullanıcıları aradığını söyledi.

Daha fazla gör


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir