Oyun Haberleri

Marvel Snap Oyuncuları, Collector’s Reserve Ödüllerinden Hayal Kırıklığına Uğradı

marvel snap cards and avatars

Marvel Yapış oyuncular, geliştirici Second Dinner’dan bir yanıt almayı umarak kart oyununun Collector’s Reserve ödüllerini eleştirmeye devam ediyor. Ödüller Marvel Yapış oyuncular için her zaman eleştiri odağı olmuştur. Oyun, daha az ödül veren bir sistem etrafında inşa edilmiştir. Marvel Yapış oynanır. Sistem kesinlikle iç içe iken Marvel YapışPara kazanma, aynı zamanda oyun tasarımının anahtarıdır. Yani, Marvel Yapış Kartları niyetle alıkoyar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Belki de en anlamlı karar Marvel Yapış oyunu yaparken yapılan geliştirici Second Dinner, oyunu bir TCG yapmamaktı. İçinde kart paketi yok Marvel Yapış. Bunun yerine oyuncular, Credits adlı zaman sınırlamalı premium para birimini birleştiren bir sistem aracılığıyla bir kartın kilidini açma şansına sahiptir. Oyunun en yüksek rekabet düzeyinde bile her karta sahip olmadığı, ancak kart destelerinin damgasını taşımadığı için TCG’nin yenilikçi deste oluşturma hissini yaratır.

İLGİLİ: Marvel Snap’in Winterverse Etkinliği Şimdi Yayında

Hala Marvel Yapış oyuncular, Second Dinner’ın kart destelerini aynı derecede sinir bozucu bir şeyle değiştirdiğini giderek daha fazla hissediyor. Reddit’teki popüler bir meme, yakın zamanda topluluğun duygularını yakaladı ve bir Collector’s Reserve’in “Benden daha iyi olduğunu düşünüyorsun” diyen bir çizgi romanı gösterdi. Ardından ikinci panel, “Ben senden daha iyiyim” diyen bir Collector’s Cache’i gösterir. Buradaki fikir, Collector’s Cache’lerin bir kartı ödüllendirme şansının önemli ölçüde daha yüksek olmasıdır.

Bunlara Avatar eklemeye kim karar verdi? MarvelSnap’ten

Collector’s Cache’ler şurada kazanılır: Marvel Yapış 500 ve 1000 olan Koleksiyoncu Seviyeleri arasında. 1.000’den sonra, oyuncular Koleksiyoncu Yedeklerini kazanır. Buradaki fikir, Second Dinner’ın oyuncuların oyunu öğrenirken bir kart kitaplığı oluşturmasını istemesidir. Bu kart kitaplığına sahip olduklarında, kartların kilidini açmanın daha nadir bir deneyim olmasını istiyorlar. Yine de, seviye 1.000’den hemen önce her 12 seviyede bir %50 kart şansından her 12 seviyede bir %25 kart şansına giden düşüş serttir.

OKU  John Wick 4'ün en heyecan verici anlarından biri, yukarıdan aşağıya indie shooter'dan ilham aldı

İkinci Akşam Yemeği elbette bazı değişiklikler yaptı. Koleksiyoncunun Önbelleklerindeki ve Yedeklerindeki Takviyeleri, belirli kartları satın almak için kullanılabilecek Jetonlarla değiştirdi. Yine de, bir kart için gerekli olan 1.000 Jetonu biriktirmek için 4-10 Token düşüren Yedeğin açılması gerekir. Çok yavaş. Marvel Yapış oyuncular, istedikleri kartları elde etmek için sonsuz bir mücadeleye kapılmış gibi hissediyorlar.

Second Dinner’ın, kesinlikle hiçbir değeri olmayabilecek paketleri satın almanın sömürücü duygusu olmadan bir TCG hissini yeniden yaratma çabası olsa da, yeni sistemin açıkça kendi kusurları var. Oynanış doğuştan para kazanmaya bu kadar bağlı olduğunda böyle olur. İkinci Akşam Yemeği oyunculara veremez Marvel Yapış kartları istedikleri kadar hızlı, çünkü oyuncuları para harcamaya ve oynamaya devam etmeye iten şey yavaş ritimdir. Burada kolay bir cevap yok, ancak İkinci Akşam Yemeği’nin bundan sonra ne yapacağını görmek ilginç olacak.

Marvel Yapış şimdi PC ve mobil cihazlarda kullanılabilir.

DAHA: Marvel Snap: Kartlar Nasıl Atılır

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir