Oyun Haberleri

Deepfake dolandırıcılığı çağı, yapay zeka tarafından üretilen Joe Rogan’ın TikTok’ta penis haplarını zorlamasıyla başlıyor

A fake of the presenter Joe Rogan speaking.

Yapay zeka teknolojilerinin hem çevrimiçi hem de et alanında dünyanın unsurlarını nasıl değiştireceğini görmenin ilk aşamalarındayız ve şu ana kadar verilen karar kesinlikle karışık. Büyük teknoloji, dünyayla iletişim kurma ve ilişki kurma şeklimizin tüm yönlerini etkilemeden önce arama gibi şeylerde devrim yaratacağına bahse giriyor. Ancak bu güçlü ve son teknoloji, bunun tek bir anlamı var: Kötü aktörler bu şeylerden ellerinden gelen her şekilde yararlanmaya çalışacaklar.

Deepfake videoları bir süredir internette dolaşıyor; bunlar, bir kişinin görüntüsünün gerçek kişiyi izlemekten ayırt edilemeyecek şekilde mevcut görüntülerin üzerine yerleştirildiği yapay zeka tarafından oluşturulmuş kliplerdir. Bu kliplere genellikle gelecekte nasıl kullanılacaklarına dair korkunç tahminler eşlik ediyor ve şimdi TikTok sayesinde geniş çapta yayılan ilk örneklerden birini görüntüleyebilirsiniz.

Platform, kullanıcılara son derece popüler podcast sunucusu Joe Rogan’ın yapay zeka tarafından oluşturulmuş bir sürümünü içeren bir aldatmaca reklamı sunuyor. Rogan, çeşitli nedenlerle tartışmalı bir figürdür, ancak bu reklamın gerçek Joe Rogan ile kesinlikle hiçbir ilgisi yoktur, bunun yerine ‘Rogan’ın konuşma çekimleri ile nasıl yapılacağına dair bir gösteri arasında gidip gelen bir video üzerinden penis haplarını tartışan bir AI Rogan’ı gösterir. söz konusu hapları satın alın.

Klip, internetin en karanlık köşelerinde olağanüstü bir araştırmacı olan Coffeezilla tarafından gün ışığına çıkarıldı; son zamanlarda, etkileyicinin felaket getiren CryptoZoo projesi için Logan Paul’u utandırıyordu (yeni sekmede açılır).

Daha fazla gör

Joe Rogan hakkında ne düşünürseniz düşünün, burada kurban o ve dolandırıcılığın ne kadar inandırıcı olduğunu görmek için herkesi bu videoyu izlemeye davet ediyorum. Videoda, sahte Rogan’ın ‘Alpha Grind’ adlı bir ürünün erdemlerini övdüğü, Amazon’daki en çok satanlar durumundan bahsettiği ve amatör kulaklarıma göre sunucunun sunumunu ve tarzını taklit eden bir sohbet tarzında konuştuğu görülüyor: “Eğer Amazon’a gidin ve Erkekler için Libido Booster yazın, onu en üstte bulacaksınız. Çünkü erkekler kelimenin tam anlamıyla büyüdüğünü ve aşağıda bir fark yarattığını anlıyor.”

Yorum için gerçek Joe Rogan ile iletişime geçtim ve herhangi bir yanıtla güncelleme yapacağım.

OKU  Jack Black, Minecraft filminde rol aldıktan sonra Infinity Stones gibi video oyunu film rollerini toplamaya devam ediyor

Bunun gerçek anlaşma olduğunu düşündüğü için kimseyi suçlayamazsınız ve bunun sonuçları oldukça korkunç. Ayrıca en son teknolojinin burada depresif erkeklere penis hapları satmak için konuşlandırılması dikkat çekicidir: artı ça değişim.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.