Oyun Haberleri

Atlus pinky, ‘hayranların Persona 3 Reload’un eksiksiz bir deneyim sunduğunu bilerek rahat edebileceğine’ yemin ediyor, bu nedenle bundan yıllar sonra Persona 3 Reload: Royal’i satın almayacaksınız

Aigis from Persona 3 Reload readies her weapon.

Persona 3 Reload’la ilgili şey şu: değil Tümü Özellikle Persona 3’ün yeniden yapımı, PS2’de Persona 3 FES ile birlikte gelen The Answer adlı sonsöz kampanyasını ve PSP (ve şimdi PC) sürümünde olduğu gibi oynayabileceğiniz kadın kahramanı kaçırıyor. Oyun, Persona 3 Taşınabilir.

Tüm bunlar, Atlus’un oyunun Persona 5 Royal/Persona 4 Golden tarzı yeniden basımını ileride bir yerde çıkarması ve oyunu size şu anda eksik olan parçalarla birlikte gelen bir versiyon şeklinde tekrar satması için harika bir bahane gibi görünüyor. fişe takılı.

Ancak görünen o ki stüdyo bir ömür boyu sürecek alışkanlığı kırıyor çünkü Persona Takımı yapım müdürü Kazuhisa Wada yakın zamanda Gamerwk’e (Persona Central tarafından çevrildi) Atlus’un Persona 3 Reload için “Persona 5’ten Persona 5 Royal’e benzer bir revizyon düşünmediğini” söyledi. . Wada, “Hayranlar, Persona 3 Reload’un eksiksiz bir deneyim sunduğunu bilerek rahat edebilirler” dedi.

Biraz sürpriz oldu: Atlus, 3’ten bu yana her ana hat Persona oyununun güçlendirilmiş, yönetmenin kesilmiş versiyonlarını yayınladı, ancak görünen o ki şirket P3R ile o rotaya gitmiyor. Doğrulanmamış sızıntılar öyle Atlus’un oyun için aklında oldukça fazla DLC olduğu söyleniyor, bu yüzden biraz şansla bunlar geçerli olacak ve bir noktada Cevap’ı almaya devam edeceğiz. Sadece Persona 3 Reload: Royal: Golden: Origins: Bloodlines biçiminde değil.

Kadın kahramana gelince? Daha az eminim. Yeni sosyal bağlantılar, ara sahneler, animasyonlar ve hatta tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü gerektiren çok fazla iş olurdu. Bu belki de tüm oyunu yeniden yayınlıyor olsaydınız yapacağınız türden bir şeydi, ama tek bir DLC parçası olarak? Pek olası görünmüyor. Yine de parmaklarımı çapraz tutacağım; Persona 3’ün femPC’sinin hayranların vazgeçilmezi olmasının bir nedeni var ve oyunun eski versiyonlarında en iyi sosyal bağlantılardan bazılarına sahipti.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  PSA: Starfield ön yüklemeleri artık Steam'de yayında