Moda

Zendaya iki muhteşem arşiv görünümüyle kırmızı halıya döndü

Zendaya iki muhteşem arşiv görünümüyle kırmızı halıya döndü

Zendaya, kırmızı halıda yürümekte mutlak bir profesyoneldir. İster pembe bir Valentino iki parçalı takım elbise, ister sırtı açık bir Saint Laurent elbisesi giyiyor olsun, Hollywood yıldızı kendini nasıl ifade edeceğini biliyor. Kırmızı halıda uzun bir aradan sonra son görünüşü için mi? Zendaya’da bir değil, tek bir akşamda iki cızırtılı kıyafet sunuldu; her ikisi de kendini işine adamış bir moda tutkununun bir mil öteden tanıyacağı ender arşiv görünümleri.

26 yaşındaki Los Angeles’taki NAACP Image Awards 2023’e katılmak için coşku Aktör, Versace’nin 2002 ilkbahar-yaz koleksiyonundan siyah ve yeşil vintage haute couture ipek bir elbise giymişti.Elbisenin tehlikeli derecede yüksek yırtmacı altındaki bir çift siyah rugan ayakkabıyı ortaya çıkarıyordu ve Zendaya bileğinde kristal işlemeli Bulgari takılar takmıştı. parmak takıldı.

Tamam, Versace!

Frazer Harrison/Getty Images

Akşamın ilerleyen saatlerinde, oyuncu başka bir unutulmaz görünümle büyüledi – bu sefer 1993 ilkbahar-yaz koleksiyonundan bir görünümden ilham alan özel bir Prada görünümünde – beyaz saten kesikli bir üst, ona uygun kesimli bir maksi etek. belden yukarı çıkışlar ve stoklu beyaz bir çift deri ayakkabı.

Eski Prada’da yanlış gidemez.

Bennett Raglin/Getty Images


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Zendaya ve Law Roach kırmızı halıda yeniden bir araya geldi
İlgili yazılar
Moda

Zendaya rahat tarafını arsız ultra mini elbisesiyle gösterdi.

Moda

Irina Shayk yaz aylarında slip elbise giyiyor.

Moda

Zendaya, gece boyunca Tom Holland ile dans etmek için sırtı açık gümüş bir elbise giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir