Oyun Haberleri

Stardew Valley Player’ın Yanlış Tıklaması Trajik Bir Şekilde Makineleri Patlattı

stardew-valley-full-farm

Trajedi olarak vurur Stardew Vadisi oyuncu, çiftliği için kurdukları makinelerin çoğunu yanlışlıkla havaya uçurur. Popüler oyunlar gibi simülasyon oyunları Stardew Vadisi, oyuncuların neredeyse kendi kendine yetecek kadar muhteşem bir makine ve araç imparatorluğu kurmasına olanak tanıyan deneyimler sağlar ve yönetimi kolay olacak şekilde inşa edilmiş binlerce süreci oluşturur. Ancak sıradan bir rutin haline gelen şey, küçük bir hatadan sonra felakete dönüşebilir.


İçinde Stardew Vadisi, oyuncu, para ve deneyim kazanmak için tohum ekmeleri ve mahsul yetiştirmeleri gereken normal bir çiftlikle başlar. Sonunda oyuncu, ekinleri şaraba veya sütü peynire dönüştüren makineler geliştirmek gibi, çiftliğini yönetmeyi daha kârlı ve verimli hale getirmenin yollarını yaratabilir veya bunlar için ödeme yapabilir. Oyun devam ederken, bir oyuncunun denizaltını kış mahsulü yetiştirmek için kullanması gibi, daha verimli bir süreç haline getirmek için bunlardan yapılacak daha çok şey ve bunları koyacak daha çok yer var.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Gamer Etkileyici Stardew Valley Temalı Kek Yapıyor

Sweetdreamsluce kullanıcısı tarafından yayınlanan bir TikTok videosunda, tek bir yanlış tıklamanın bir kişiyi nasıl kurtarabileceğine dair bir vitrin var. Stardew Vadisi ya da başarılarını mahvetmek. Videoda oyuncu, tüm makinelerini koymak için bir alana dönüştürdükleri barakada, odanın karşısında sıra sıra peynir presleri ve fırınlar var. Her bir makineye eşya koyma rutini gibi görünen şey, bir barda eşyalar bitip süreci devam ettirmek için diğerine geçtiklerinde, o barda sahip oldukları bombalara yanlışlıkla basıp beş tane yerleştirdiklerinde korkunç bir hal alıyor. makinelerin ortasında. Oyuncunun, bombalar patlayıp kulübedeki makinelerin bir kısmını havaya uçurmadan önce işlemesi için yalnızca bir veya iki saniyesi vardır.

OKU  Fanatec, Sony doğrulamasının ClubSport DD+ dingil mesafesini geciktirdiğini söylediği için müşteriler soğuk kaldı: 'bu onayı daha erken almayı bekliyorduk'

Oyuncu için şans eseri, Stardew VadisiEn son güncellemesini mobilde alan , merhametli bir oyundur. Oyun sadece her günün sonunda, oyuncu yatağa gittiğinde kaydeder. Videonun yorumlarında güne yeniden başladıklarını ve böylece sanki patlama hiç yaşanmamış gibi yaptıklarından bahsetmişler.

Oyuncuların çiftliklerini tam olarak istedikleri gibi kurmaları, ister tamamen makineyle çalışan bir süreç, ister eski meyve şarabıyla dolu bir mahzen olsun, saatlerce sürebilir. Tüm bunların küçük bir hata yapan bir oyuncu tarafından ortadan kaldırılması yıkıcı olabilir, ancak Stardew Vadisi oyuncuyu cezalandırmaz, onlara her zaman hataları geri almaları veya kolayca tekrar denemeleri için yollar sunar. Ancak, o yıkım anı yine de bir ömür gibi gelebilir.

DAHA: Co-Op İçin En İyi Stardew Valley Modları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.