Oyun Haberleri

Uzaydan Gelen Katil Palyaçolar Oyunu Palyaçoları Ayrıntılı Gösteriyor

Killer Klowns Outer Space Game

Uzaydan Gelen Katil Palyaçolar: Oyun adını taşıyan Killer Klowns’a daha yakından bakan bir fragman yayınladı. Fragman, Katil Palyaçoların yapay zeka kontrollü uşaklarını gösteren önceki bir klibi takip ediyor.


Kült klasik korkuya dayalı Uzaydan Gelen Katil Palyaçolar 1988’de piyasaya sürülen oyun, diğer popüler korku tabanlı asimetrik oyunların ayak izlerini takip edecek şekilde ayarlandı. Gün ışığında ölü80’lerin klasik korku ikonlarını canlandırarak çok başarılı oldu. Oyun, oyuncuların Crescent Cove vatandaşı olarak oynarken kendilerini Killer Klowns’tan kurtarmak için birlikte çalışmasını veya çok çeşitli yetenekler ve palyaço merkezli silahlarla donatılmış bir Killer Klowns takımı olarak oynamasını gerektirecek.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Dead By Daylight Detayları Yaklaşan Yaşam Kalitesi Değişiklikleri

için bu son fragman Uzaydan Gelen Katil Palyaçolar: Oyun Palyaçolara ve silahlarına daha yakından bakıyor. Klip, her Klown’un nasıl oynayacağına dair ayrıntılara girmezken, fragman, sözde boş animasyonlarında ayrıntılı ve grotesk karakter modellerini gösteriyor. Klown’ların ayrıca kendi oyun tarzlarını ifade eden “tank” ve “keşif” gibi unvanları vardır. Kıkırdayan kahkaha ve metale ayarlanan kısa klip kabus gibi ve aynı zamanda tonu ayarlamaya yardımcı oluyor; çılgın karnaval maskaralıkları ve sinir bozucu korku karışımı Katil Palyaçolar filme benzer oyun. Palyaçoların hepsi, tuhaf ve oyuncak benzeri silahlarıyla yan yana duran gerçekçi cilt dokularına sahiptir.

Geçen Ağustos ayından itibaren oyuncular, Uzaydan Gelen Katil Palyaçolar Bu Klown’ları, 3’e 7 formatını ve “yeniden doğma sistemleri, PvPvE ve dinamik hedeflerin” dahil edilmesini eylem halinde görme şansı verecek olan beta. Oyunun en ilgi çekici yönlerinden biri 3v7 formatıdır. Süre Gün ışığında ölü ve 13. Cuma oyun başına yalnızca bir canavara sahip olduğundan, Klowns belki biraz avantaja sahip olacaktır. Hesaba katıldığında Gün ışığında ölü Piyasaya sunulduğundan bu yana türün baskın gücü oldu, görmek ilginç olacak. Katil Palyaçolar‘ türünü üstlenmek hayranları kazanacak.

OKU  Dragon Age: Dreadwolf Yapım Direktörü 19 Yıl Sonra BioWare'den Ayrıldı

Bazıları buna inanırken Katil Palyaçolar bir oyun uyarlaması için garip bir seçim, aynı zamanda bir nimet olarak da görülebilir: asimetrik korku türü için önceden var olan bir pazar var ve formüldeki değişiklikle birlikte, Katil Palyaçolar bir çeşit palet temizleyici görevi görmelidir. Ek olarak, orijinal filmin hayranları nihayet oyunu oynayarak IP ile etkileşime geçmek için daha fazla yola sahip olacak. Oyunun kült klasik statüye ulaşıp ulaşmayacağını yalnızca zaman gösterecek.

Uzaydan Katil Palyaçolar: Oyun 2023’ün başlarında PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülmesi planlanıyor.

DAHA: Texas Chain Saw Massacre, Gün Işığında Ölüleri Tahttan İndiren Asimetrik Korku Oyunu Olabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir