Moda

Anneler Günü neredeyse geldi! Tatler bu yıl seveceği 21 lüks hediyeyi seçti

Anneler Günü neredeyse geldi!  Tatler bu yıl seveceği 21 lüks hediyeyi seçti

The Beatles rock grubunun üyeleri George Harrison ve Ringo Starr, Londra’daki Dorchester Hotel’de anneleriyle dans ediyor, 1964

Ekspres/Getty Images

Anneler Günü yaklaşırken çoğumuz bu yıl sevgili annelerimize nasıl davranmanın en iyi yolunu düşünmeye başladık. Anneniz dünyadaki en sevdiğiniz kişi olsa da, satın alması en zor kişi de olabilir. Stil meraklısı anneler için moda her zaman imrenilecek bir seçenektir. Dior örgüsü hem rahat hem de son derece şıktır; Fairfax & Favor pelerin ise her gardırobun mükemmel tamamlayıcısıdır. Aksesuarlar açısından, dünyada miras lüks evlerin göz alıcı parçalarına imrenmeyen bir kadın yoktur. Giyilebilir zarafeti tercih edin, Gucci eşarpları veya Valentino Garavani incileri işinizi görecektir.

Ev eşyaları aynı zamanda mükemmel bir Anneler Günü hediyesidir; kullanabileceği ve ona her gün sizi hatırlatacak bir şeyler arayın. Fortnum ve Mason çay takımları İngiliz mutfağının dayanak noktasıdır veya ciddi İtalyan zarafeti için daha uzaklardaki Dolce & Gabbana’ya bakın. Koku başka bir muhteşem hediye olabilir. İster vücut ister ev için olsun, parıldayan kokular sonsuza kadar sevilecek. Maison Francis Kurkdjian’ın hazırladığı keşif seti, isteyebileceği her şeyi içeriyor ve Acqua di Parma’nın saç spreyi onun için gerçekten nefis bir seçenek. cheveaux.

Harika anneniz için mükemmel lüks bir hediye arıyorsanız aşağıya bakın. Tatler‘nin uzman düzenlemesi.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Milano Moda Haftası minimalizm anlarını kutluyor: işte yeni İtalyan kıyafet yönetmeliği