Oyun Haberleri

ConcernedApe Daha Fazla Haunted Chocolatier Oynanış Ayrıntılarını Açıklıyor

haunted chocolatier update

ConcernedApe olarak da bilinen oyun geliştiricisi Eric Barone, hayranların yaklaşan oyunundan neler bekleyebileceklerine daha fazla ışık tuttu. Perili Çikolatacı oyun. Yakın tarihli bir röportajda oyun için beklenmedik ilham, oyun geliştirme ilerlemesi, oyun beklentileri ve daha fazlasını tartıştı.


bu Stardew Vadisi yaratıcısı yeni bağımsız oyunu üzerinde çalışıyor Perili Çikolatacı 2020’den beri. Oyun hala erken geliştirme aşamasındadır. Oyun, perili bir şatoda yaşayan bir çikolatacının hikayesini konu alacak. Oyuncuların malzemeleri toplaması, çikolatalı şekerlemeler yapması ve bunları dükkanlarında satması gerekecek.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Stardew Valley Dev Yeni Perili Çikolata Ekran Görüntüsünü Ortaya Çıkardı

Barone’nin en başından beri oyunla ilgili açıkça belirttiği bir husus, hayranların farklı bir oyun deneyimi bekleyebileceğidir. Perili Çikolatacı itibaren Stardew Vadisi. Röportajda, oyunun farklı doğasından dolayı “çılgınca şeyler eklemek için çok fazla hareket alanı olduğunu” ima etti. Ve oyunun temasına uyacağını düşünüyorum, bu yüzden yersiz hissettirmeyecek. Güya, Perili Çikolatacı çıtayı yükseltecek ve daha çok sihir ve dövüşe odaklanacak. Barone bunu şu sözlerle özetledi: “Şeytandaki mayınlara benzeyen bir oyun yapsaydım ne olurdu? Stardew Vadisiama tamamen detaylandırıldı ve gerçekten iyi yapıldı mı?

perili çikolatacı oyunu

Barone ayrıca diğer şaşırtıcı ilham kaynaklarından da bahsetti. Perili Çikolatacı. görünce şaşırmayın Diablo 2 oyundaki nitelikler. Barone, “bir sürü oyun oynadığını” belirtti. Diablo 2” sırasında Perili Çikolatacı erken gelişme. “Ganimet almak ve sayılarınızın istatistiklerde yükseldiğini görmek mi? Bu şeyleri seviyorum, dedi.

Temel oynanışa gelince perili çikolatar? Barone şunları söyledi: “Oyunun özünün aslında malzemeleri toplamak olduğunu düşünüyorum; oyunun en büyük kısmı bu.” Sonunda, oyuncuların dükkanı yönetmelerine yardımcı olacak hayalet asistanları olacak, ancak dışarı çıkıp dükkan için çikolata yapmak için malzeme toplamak oyunun şimdiye kadarki genel amacı. Baron belirtti Perili Çikolatacı geliştirme aşamasında iyi ilerliyor, ancak piyasaya sürülmesinden önce “hala bir süre olacak”.

Daha önce yayınlanan ayrıntılarla birlikte oyun, Barone’nin önceki çalışmalarının hayranları için tanıdık ama farklı bir deneyim sunuyor gibi görünüyor. Bu projede yeni bir şey denediği için Barone için bu bir kumar ama şimdiye kadar hayranlar ona karşı olumlu bir heyecan ifade ettiler. Perili Çikolatacı oyun detayları. Kuşkusuz, hortlakların yaşadığı perili bir kale ve sadece işini yapmaya çalışan mütevazi bir çikolatacı fikri, savaş ve sihirle karıştırılacak ilginç bir hikaye konseptidir. Barone’nin tutarlı bir oyun yapmak için bu eklektik fikirleri bir araya getirip getiremeyeceğini göreceğiz. Ancak, röportajlar ve yayınlanan ekran görüntüleri umut vaat ediyor. Perili Çikolatacı muhtemelen akıldan çıkmayacak kadar tatlı bir şaheser olacak.

Perili Çikolatacı şu anda geliştirme aşamasındadır.

DAHA FAZLA: ConcernedApe’in Haunted Chocolatier Çevresindeki Gizliliği Oyun İçin Neden İyi?

Kaynak: Ekran Rantı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Star Wars Outlaws, galaksinin kaderini kol mesafesinde tutarak Imperial Agent hikaye büyüsünü yeniden yakalamayı amaçlıyor.