Moda

Salma Hayek Pinault o kadar dekolte bir elbise giymişti ki siyah dantelli sütyeni Good Morning America’da ortaya çıkmıştı.

Salma Hayek Pinault o kadar dekolte bir elbise giymişti ki siyah dantelli sütyeni Good Morning America'da ortaya çıkmıştı.

Salma Hayek Pinault geçtiğimiz günlerde bahara hazır yeşil bir elbise giymişti. Günaydın Amerika– bir bükülme ile.

Oyuncu, Channing Tatum ile yeni filmi için tanıtım turnesine çıktı. Magic Mike’ın Son Dansı, üçüncü ve son filmi Sihirli Mike Bayilik. Ve bu süre zarfında görünüşü eşit derecede seksi ve eğlenceliydi. Transparan korse elbiseleri, bol dantelleri ve şeffaf file çorapları düşünün.

görünüm için GMA, Filmde zengin bir sosyeteyi canlandıran Hayek Pinault, limon yeşili puantiyeli ve çizgili elbisesiyle gündemde kaldı. Seksi bükülme? Siyah dantelli sütyenini sergileyen dalgalı bir yaka. Görünümü uzun, kalın bir zincir kolye ve siyah rugan topuklu ayakkabılarla eşleştirdi; saçlarını aşağıdan yukarıya doğru taradı ve ortadan ayırdı.

Aşağıdaki videoda tam görünümünü görebilirsiniz.

Hayek Pinault ve Tatum da ışıltılı kimyalarını tartıştılar. GMA. Ekrandaki kolay bağları hakkında “Bu sadece şans” dedi. “Bunu uyduramazsın. Kamera hangi çiftlerin çalışıp hangilerinin çalışmadığına karar veriyor.”

Tatum, “Birbirimizi sevdiğimiz için gerçekten şanslıydık,” dedi. “Bu sahneler, evet, inanılmaz derecede seksiler. Ama aynı zamanda çok teknikler ve bir kez anladığınızda, onu bırakıp sadece birlikte olmanız gerekiyor ve buradaki bu çılgın insan için bu kolay bir şey.”

İşte resmi açıklama Magic Mike’ın Son Dansı, 10 Şubat’ta: “Mike Lane, başarısız bir iş anlaşması onu Florida’da meteliksiz ve barmenlik yapmaya başlayınca yeniden sahneye çıkıyor. Son bir kez daha yaşamayı uman Mike, onu reddedemeyeceği bir teklif ve kendi planıyla cezbeden zengin bir sosyetikle Londra’ya gider. Her şey tehlikedeyken, yakında yetenekli dansçılardan oluşan yeni ve ateşli bir kadro oluşturmaya çalışacak.”


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Carey Mulligan, Anya Taylor-Joy ve daha fazlasının dün geceki Oscar töreninde kanıtladığı gibi, yüzyılın ortasındaki ihtişam 2024'ün havasını oluşturuyor
İlgili yazılar
Moda

Salma Hayek, 2023 kışı için tayt ve motorcu botlarını geri getiriyor

Moda

Salma Hayek minik bacağını göstermenin yeni bir yolunu buldu.

Moda

Salma Hayek Pinault, Jackie O'yu seksi altın etekli bir takım elbise ve taze bob ile oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir