Oyun Haberleri

Araştırma, En Popüler 10 Pokemonu Ortaya Çıkardığını İddia Ediyor ve Pikachu Onlardan Biri Değil

top 10 most popular pokemon research results no pikachu

İnsanlar düşündüğünde pokemon, genellikle akla ilk gelen Pikachu’dur, ancak yakın tarihli bir çalışma, durum hala böyle olsa da, gerçek en popüler Pokemon’un ikonik sarı fareyi içermediğini ortaya koymaktadır. olarak pokemon Ash Ketchum ve Pikachu’yu yirmi beş yılın ardından geride bırakan anime, anime için bir devrin kapandığını hissetmekten kendini alamıyor. pokemon franchise. Yakında başka bir Pokemon dikkatleri üzerine çekecek ve bu düşünce garip bir şekilde birçokları için rahatlatıcı oldu. pokemon geleceğin neler getireceğini görmek isteyen hayranlar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

The Pokemon Company kısa süre önce yayınlandı Pokemon Kızıl ve Menekşeve dokuzuncu nesil son derece hatalı bir lansman geçirmiş olsa da, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar teknik sorunlara rağmen oyunlardan büyük keyif almış gibi görünüyor. Oyunlar çıkalı henüz bir ay olmasına rağmen, çalışmaların genişletileceğine dair söylentiler şimdiden dolaşmaya başladı. için DLC Pokemon Kızıl ve Menekşe 2023’ün başında tanıtılması bekleniyor ve umarım Gen 9 ile yeniden kurulan temel üzerinde genişler.

İLGİLİ:Pokemon Anime Teorisi, Yeni Karakterin Ash’in Kızı Olduğunu Öneriyor

Olarak pokemon Oyuncuların 9. Nesil kadrolarını oluşturduktan sonra Solitaire Bliss, kesin listeyi belirlemek için Google, Yahoo ve Bing’den arama verilerini topladı ve analiz etti. pokemonilk 10 favori. Araştırma, en popüler Pokemon’un Charizard olduğunu iddia ediyor, ancak sonuçlarıyla ilgili özellikle merak edilen bir gerçek, Pikachu’yu listeden tamamen çıkarmış gibi görünüyor. Listede birkaç farklı nesilden gelen çok çeşitli Pokemon var, ancak Ash Ketchum’un ünlü arkadaşı kayıp gibi görünüyor.

OKU  En son Caves of Qud sürümünde bazı psişik kristallere tırmanın ve rüyalara dalın

en popüler pokemon 2022 charizard gardevoir sylveon

  1. Charizard (1. Nesil) – aylık toplam 240.700 arama
  2. Gardevoir (3. Nesil) – aylık toplam 158.400 arama
  3. Sylveon (6. Nesil) – aylık toplam 137.300 arama
  4. Lucario (4. Nesil) – aylık toplam 126.200 arama
  5. Gengar (1. Nesil) – aylık toplam 113.500 arama
  6. Umbreon (2. Nesil) – aylık toplam 113.000 arama
  7. Garchomp (4. Nesil) – aylık toplam 93.700 arama
  8. Mimikyu (7. Nesil) – aylık toplam 84.300 arama
  9. Rayquaza (3. Nesil) – aylık toplam 82.400 arama
  10. Greninja (6. Nesil) – aylık toplam 73.100 arama

Pikachu’nun meraklı eksikliği dikkat dağıtmamalı pokemon hayranlar çok olumlu bir çıkarımdan: yeni nesil Pokemon, Charizard ve Blastoise gibi eski nesil devler kadar popüler. Hiç şüphe yok ki, pokemon franchise yıllar içinde gelişti ve The Pokemon Company’nin devam eden yaratıcılığı, bayatlamasının uzun sürebileceğini garanti ediyor.

Bazıları, Palafin veya Baxcalibur gibi Gen 9 öne çıkanlarının eksikliğini hayal kırıklığı yaratsa da, yeni Pokemon’un bir takipçi kitlesi oluşturmasının biraz zaman alması oldukça olasıdır. En iyi 9. Nesil Pokemon, rekabetçi oyunda tur atmayı hedefliyor; bu, topluluk onları daha yakından tanıdıkça, bundan birkaç yıl sonra listeyi yapmak için iyi bir şansa sahip oldukları anlamına geliyor.

Pokemon Kızıl ve Menekşe Nintendo Switch’te mevcuttur.

DAHA:Ash ve Pikachu’nun Ayrılışı Pokemon Scarlet ve Violet’in Zaten Ağır Olan Omuzları Üzerinde Daha Fazla Baskı Yapıyor

Kaynak: Solitaire Bliss

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.