Moda

Kylie Jenner, yeğeninin bar mitzvah töreninde lateks bir elbise giydi.

Kylie Jenner, yeğeninin bar mitzvah töreninde lateks bir elbise giydi.

Kardashian-Jenners, başka bir abartılı parti için bir araya geldi – ve bu sefer en çok tartışmaya neden olan, Kim Kardashian ve Kylie Jenner’ın görünüşü oldu.

Cumartesi günü, klanın çoğu, Mason Disick’in 13 yaşında gerçekleşen bir Yahudi reşit olma geleneği olan bar mitzvahını kutlamak için toplandı. Kourtney Kardashian ve Scott Disick, 2006’dan 2015’e kadar gidip geldiler ve iki çocuğu daha paylaştılar: 10 yaşındaki Penelope ve sekiz yaşındaki Reign.

Bu önemli olayı kutlamak için E! Haberler, Kourtney ve Scott’ın etkinliğe West Hollywood’daki Offsunset Lounge’da ev sahipliği yaptığını bildirdi. Mason’un gururlu ebeveynleri ve kardeşlerine ek olarak, katılımcılar arasında Kylie Jenner, Khloé Kardashian, Kendall Jenner, Kris Jenner, Kim Kardashian ve North West de vardı. Muhtemelen orada başkaları da vardı.

Kylie Jenner, üzerine tam oturan bir lateks elbise ve çizmeler giydi ve saçları dağınık bir at kuyruğu yaptı. Bazı Reddit kullanıcıları Kylie’yi ve diğer kız kardeşlerini esasen bir genç doğum günü partisi için uygunsuz giyinmekle suçlasa da, stil Kylie’nin doğrudan DJ Zack Bia’nın Catch Steak LA’daki Noel partisinden geldiğini bildirdi. Ve öyle olmasa bile, ayak bileğine kadar uzanan bir elbisenin nesi bu kadar yanlış?

Kylie Jenner, 17 Aralık 2022’de Los Angeles’ta görülüyor.

Getty

Görünüşte tamamen siyah olan temaya uygun olarak – burada Kourtney ve Scott’ın görünüşlerinin resimlerini görebilirsiniz – Khloé, üzerine oturan siyah bir catsuit içinde geldi. “Mazel Tov Mason!!! Kızlar ve ben bazı fotoğraflar çekmeye çalıştık” diye yeğenleri Penelope ve North ile bir Instagram gönderisine açıklama yaptı.

Khloé Kardashian, 17 Aralık 2022’de Los Angeles’ta görülüyor.

Rachpoot/Bauer Griffin


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kylie Jenner ve kızı Stormi, Kardashian tatil partisine uyumlu elbiseler giydi.
İlgili yazılar
Moda

Kim Kardashian göbek zincirlerini uygulamaya kararlı

Moda

Kourtney Kardashian'ın hamile stili sevimli, rahat ve cesur

Moda

Kendall Jenner'ın göğüs altı bikinisi gerçek bir yenilik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir