Moda

Ariana Grande bu ikonik saç stilini geri getirdi ve hayranlar çıldırıyor

Ariana Grande bu ikonik saç stilini geri getirdi ve hayranlar çıldırıyor

Ariana Grande imza saç stiliyle yeniden bir araya geliyor ve hayranlar şimdiden akıllarını kaybediyor. Pop yıldızı son yıllarda birkaç yeni görünüm denedi, ancak hiçbiri yarı yukarıda, yarı aşağıda atkuyruğu kadar ikonik değil. , REM.

Grande, TikTok’ta 14 Ocak’tan beri “Teşekkürler U, Sonraki”den ilham alan sınırlı sayıda üretilen REM Beauty kozmetik ürünlerinin tanıtımını yapıyor. Elle Woods’un bir alıntısına dayanarak doğal olarak sarışın Remix, Grande’yi dudaklarını yansıtıcı gösteren ekstra parlak bir dudak parlatıcısı olan “Ultimately Signature Lip Gloss – XL” ile tanıştırdı. 2008’de Claire’s’de bulacağınız bir şeyi hatırlatan basit parlak tüp hakkında nostaljik bir şey var, ama bunun gibi, böyle çok daha iyi.

Yeni bir REM koleksiyonu ne kadar heyecan verici olsa da, gösterinin asıl yıldızı Ariana Grande’nin bal sarısı saçlarıydı (yaklaşan dizide Glinda rolüne hazırlanıyor). Kötü film) bir gerileme tarzında çekilmiş. Altın buklelerinin yarısı belirgin bir atkuyruğu şeklinde toplanmış, saçlarının geri kalanı ise omuzlarına dökülmüştü. Bu, Grande’nin bir süredir spor yapmadığı bir görünüm ve hayranları pozisyonlar Şarkıcılar çıldırıyor.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Idina Menzel, çene uzunluğunda dönüştürücü bir bob tanıttı
İlgili yazılar
Moda

Idina Menzel, çene uzunluğunda dönüştürücü bir bob tanıttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir