Moda

Hızlı şeritte moda mı? AN-Y1, Monaco’nun Grand Prix ihtişamını Londra’ya getiren yeni lüks markadır

Hızlı şeritte moda mı?  AN-Y1, Monaco'nun Grand Prix ihtişamını Londra'ya getiren yeni lüks markadır

Kız kardeşler Anu Hinduja ve Nandita Mahtani, Londra’nın en yeni spor lüks serisi AN-Y1’in arkasındaki tasarım ikilisidir.

Sinah Bruckner

Hızlı arabalar, lüks moda, büyük para: Formula 1’i çevreleyen gösterişli sahneden daha şık bir şey var mı? Yüksek hızlı hedonizmi, kuruluşundan bu yana sporcuların, estetik tutkunlarının ve aristokratların ilgisini çekti; hatta yarış pistlerinin görkemine imza atmak için kraliyet ailesi bile hazırdı. Aslına bakılırsa, tüm Grand Prix’lerin en görkemlisi olan Monako, ilk olarak Monako Prensi II. Louis’in himayesi altında kurulmuştu ve o zamandan beri Grace Kelly, Prenses Charlene, Prenses Stéphanie ve Beatrice Borromeo gibi monarşik ustalar muhteşem bir kırbaç satın aldılar. pistin ihtişamı.

Şimdi iki çarpıcı kız kardeş, Anu Hinduja ve Nandita Mahtani, Formula 1’in muhteşemliğini moda dünyasına taşıyor. İsimlerini tanıyorsanız, bunun nedeni, kendi başlarına moda endüstrisi ikonları olmalarının yanı sıra (Anu için sayısız eski Knightsbridge butik-etkin noktası, Nandita için Mumbai’deki zarif bir tatil giyim markası), Anu’nun güzel karısı olmasıdır. Gulf Oil’in başkanı ve bu hafta başlarında lüks bir rezidans olarak yeni yaşamının açılışı için Prenses Kraliyet ve Prenses Beatrice’i katlı duvarlarında ağırlayan Eski Savaş Ofisi’nin yenilenmesinin arkasındaki ailenin reisi Sanjay Hinduja.

Devamını oku

Portobello’nun yeni Prensesi! Kraliyet ailesi oyuncularından Idris Elba’nın kızı Isan Elba, Tatler’in Best Dressed in Eylül sayısıyla göz kamaştıran ilk çıkışını yaparken tanışın

Moda, film ve muhteşemlik; bunlar Hollywood’a yakışan ihtişamın parlayan sütunları. Portobello’da yaşayan Z kuşağı glamazon’un yapım aşamasındaki Isan Elba, hepsini çok iyi biliyor. Modern Notting Hill setiyle Koko veya Chiltern’de olmadığınızda, bu jet sosyeteyi İbiza’da tatil yaparken veya NYU’da film okurken bulacaksınız. Tatler sermayeye bağımlıyken Tinseltown hayallerine kapılırken, Beyoncé ile tanışırken ve ünlü bir babayla büyürken ona yetişir

makale resmi

AN-Y1 (“herkes” olarak telaffuz edilir), yüksek hızı yüksek modayla birleştiren en yeni lüks seridir. Steve McQueen dönemi Körfez yarış kıyafetlerinden silüetler (‘markanın sahibiyiz,’ Anu onaylıyor) ve günümüzün stil kodlarını harmanlayan ilk seri, deri yarış ceketleri, gösterişli mini elbiseler ve sportif parçalardan oluşuyor. Nandita, ‘Gulf ikonik bir vintage marka, bu yüzden ona vintage bir his katmak istedik’ diyor. ‘Yeni bir klasik yaratmak istedik. Şimdi giyebileceğiniz ve 50 yıl sonra da giyebileceğiniz bir şey” diye ekliyor Anu. Doğal olarak, parlak turuncu ve pudra mavisinden oluşan bu çok önemli Gulf renk grubu doğrudan yarış pistlerinden geliyor ve modanın yeni favori eşleşmesi haline geliyor. ‘Çok eğlenceli, sportif ve mutlu!’ Anu’yu paylaşıyor.

AN-Y1, başlangıç ​​aşamasında bile dünya çapındaki It-girl’ler için bir statü sembolü haline geliyor. Haziran ayında Savile Row’da iki günlük bir pop-up, stillerin anında tükenmesine neden oldu, ancak kız kardeşler için gözler Los Angeles’ın en ışıltılı stil bilginlerine çevrildi. Anu, ‘Hailey Bieber’ı, Kaia Gerber’i ve tabii ki annesi Cindy Crawford’u seviyorum’ diyor. Ancak ikili, şu ana kadar kendilerinin terfi için büyük bir değer oluşturduğunu keşfetti. Anu, ‘Bu yaz Avrupa’da yanıma bir ceket aldım ve herkes ‘Vay be, bu nereden?’ diye sordu.” diye paylaşıyor Anu.

Devamını oku

Morgan Riddle’la tanışın: Bu Parlak Genç Şey nasıl ‘Erkek Tenisinde En Ünlü Kadın’ oldu?

Tenisi bilenler Morgan Riddle’ı bilirler. Riddle ve ABD’nin 1 numarası erkek arkadaşı Taylor Fritz, oyunun moda öncüsü, baş döndürücü, babalarını çalan yeni Posh ‘n’ Beck’leridir. Sıradaki mi? New York Moda Haftası. Daha sonra? Dünya hakimiyeti. Yardımcı yazı editörü Annabel Sampson yetişmeye çalışıyor

makale resmi

Anu Hinduja şık giyimiyle koleksiyondan ayrılıyor

Sinah Bruckner

Yanlış değiller. Bugün Anu’nun dairesinde oturuyorum ve normalde yalnızca posta kodunda bulabileceğiniz Londra manzarasına bakıyorum. Big Ben, London Eye, Westminster Manastırı; Başkentin en ünlü simge yapılarının tümü bu adrese o kadar yakın ki neredeyse uzanıp onlara dokunabilirsiniz. Burada, göz alıcı kız kardeşler, en sevdikleri parçalarla zahmetsizce poz veriyorlar, saçları mükemmel bir şekilde şekillendirilmiş, gösterişli deri ceketleri ve ipek kombinezonları modellerken ikilinin tasarım becerisini kanıtlıyorlar. Bu, gündüzden geceye giyinmenin mükemmel bir denklemidir, uyumlu bir şekilde androjendir ve cömert bir retro zarafet sunumuyla birlikte, 21. yüzyılın uzman kesimiyle modernize edilmiştir.

Nandita Mahtani şampanya renginde AN-Y1 kaşkorseyi tercih ediyor

Sinah Bruckner

Kardeşlerinizle bu kadar yakın çalışmak bazıları için korkutucu olsa da Anu ve Nandita, yaratıcılık adına moda odaklı iki zihni bir araya getirmeye son derece uygunlar. ‘Bu çok komik. Bunun işe yarayacağını düşünmüyoruz’ diyor Nandita. Anu, “Birlikte çok zaman geçiriyoruz ve eğer tartışırsak bunun hiçbir şey olmadığını biliyoruz” diye ekliyor. Çocukluklarını Bombay’da birlikte geçiren ikisi de, annelerinin tarzları üzerinde erken ve kalıcı bir etkiye sahip olduğu konusunda hemfikir. Anu, ‘İster bikiniyle, ister elbiseyle, ister Saari’yle her zaman çok iyi giyimliydi’ diyor. Nandita, ‘Her zaman onun ayakkabılarına uymaya çalışırdık’ diyor. Anne, dedikleri gibi en iyisini bilir.

Devamını oku

Mega Watt! Kent’ten Hollywood’a, Naomi Watts Kasım sayısının kapağında görev alıyor

Her santimiyle Hollywood sirenine benzeyebilir ama Naomi Watts’ın bir İngiliz gülü olduğunu da söyleyebilirsiniz. Aktris anlatıyor Tatler şöhret, gösteriş ve İngiltere Bahçesi’nde büyümek hakkında

makale resmi

Bu kız kardeşler her zaman yakın oldular, bir moda çizgisi üzerinde birlikte çalışmak her zaman kaderdeydi

Sinah Bruckner

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  'Santacore'un şifresini çözmek: bayram modasının beş kabilesi