Oyun Haberleri

Pokemon GO, Primal Reversion Özelliğiyle Tanışınıyor

Primal Form Groudon and Kyogre in Pokemon GO

pokemon git Primal Forms of Kyogre ve Groudon’u bu yıl içinde gelecek olan Pokemon GO Fest şenliklerinin bir parçası olarak oyuna getiriyor. Bu Efsanevi Pokemon’a Primal Reversion tanıtıldı. Pokemon Omega Yakut ve Alfa Safir oyunlar ve Mega Raids’e benzer bir işleve sahip olacak pokemon git.


Niantic, zaten ana cazibe merkezi olan yıllık Pokemon GO Tour etkinliği, parlak Jirachi’nin başlangıcı ve Las Vegas’ta büyük bir yüz yüze etkinlik için tanıtımını hızlandırıyor. için başka bir beraberlik olarak pokemon git oyuncular, Groudon ve Kyogre’nin ilkel formları oyuna yeni bir raid türü şeklinde geliyor. Bu nedenle, bir oyuncunun Primal Form Pokemon koleksiyonunu sergilemek için yeni bir Pokedex kategorisi eklenecek ve bu da gelecekte daha fazlasının gelebileceğini ima edebilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon GO, Yeni Ay Yılı Etkinliği Ayrıntılarını Paylaşıyor

Oyuncular, 18-19 Şubat tarihlerinde gerçekleşen Pokemon Go Tour: Hoenn – Las Vegas sırasında Primal Raid yumurtalarından çıktıktan sonra Primal Form Kyogre ve Groudon ile savaşacaklar. Savaş tamamlandığında, eğitmenler birincil enerji alacak ve bu Efsanevi Pokemonlarla kendi Primal Reversion Legendary’lerine sahip olabilecekleri bir karşılaşma alacaklar. Şanslı eğitmenler, Primal Raid’lerden sonra parlak Legendary Pokemon’da da bir fırsata sahip olabilir. Primal Reversion, Kyogre ve Groudon geliştikten sonra 8 saat sürecek ve oyuncular gelecekte ilkel formlarını kullanmak istediklerinde daha az Primal Energy’ye mal olacak.

OKU  Platinum Games, Bayonetta 3'ün Cheshire Şeytanının Nasıl Yapıldığını Açıklıyor

Kyogre ve Groudon ilkel formlarına döndüklerinde eğitmenler ek bonuslar alacak. Primal Kyogre’yi baskın partilerinde ve arkadaş Pokemon olarak kullanan eğitmenler, baskınlar sırasında Su, Elektrik ve Böcek tipi saldırıların arttığını görecek ve yukarıda bahsedilen Pokemon Türlerini yakalamak, ek yakalama XP’si ve yıldız tozu sağlayacaktır. Primal Groudon, Ateş, Çim ve Yer tipi saldırılarda ve Pokemon’da aynı etkilere ve bonuslara sahip olacak. Genellikle, Mega Evolved Pokemon yalnızca bir veya iki tür Pokemon’u destekler, ancak Primal Reversions ile 4 Pokemon türü, Primal formlarında var olan bu Efsanevi Pokemon’da süre boyunca stat artışları alır.

Primal Form Kyogre ve Groudon, Primal Formdayken belirli hareketleri de öğrenecekler. Primal Kyogre, Su tipi hareket Origin Pulse’u öğrenecek ve Primal Groudon, Toprak tipi hareket Precipice Blade’i öğrenecek. Sadece bilet sahipleri buna sahip olduğundan, bu duyuruda bir sorun var. pokemon git etkinlik, 18-19 Şubat hafta sonu için Primal Raid karşılaşmaları ve ilgili bonuslar, Saha Araştırması görevleri vb. alacak. Tüm bonuslar, önümüzdeki hafta sonu, 25-26 Şubat Pokemon GO Tour: Hoenn – Global’in bir parçası olarak tüm oyunculara gelecek.

pokemon git şimdi Android ve iOS cihazlarda çıktı.

DAHA: Pokemon GO: Baskınlar İçin En İyi Mega Pokemon

OKU  Genshin Etki Tablosu 3.6 Güncellemesi İçin Primogem Sayısını Gösteriyor

Kaynak: Niantic

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.