Moda

Bayan Stiletto Ayakkabı Modelleri

Sokak Modası şıklığı ile tanışmak isteyenlerdenseniz stiletto tarzı ayakkabı modelleri ile tanışabilirsiniz. Modern şıklık yaratmak isteyenlerin ilk seçimi olan stiletto tarzı ayakkabı modellerini yırtık Jean pantolonlar ile kombin edebilirsiniz. Hazırlayacağınız kombin planlamasını dantel detaylı bluzlar ile taçlandırabilirsiniz. Bu tarz bluz modellerini sade şıklığın ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir. Aksesuar seçiminde ise inci detaylı kolye ve küpe modellerine yönelebilirsiniz.

Eğer maskülen şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz kombininizi uzun tunik modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Modern görünümü ile farklılık yaratan uzun tunik modellerini bağlama detayı ile taçlandırarak kullanıma alabilirsiniz. Hem modern hem de şık görünmenize imkan tanıyacak bu kombin planlamasına bayılacaksınız.

Bilekte Biten Püskül Detaylı Bot Modelleri

Sonbahar-kış sezonunun enleri arasında yer alan bilekte biten püskül detaylı bot modellerini dar Jean pantolon modelleri ile destekleyerek kullanabilirsiniz. Tarz görünüm elde etmek isteyenlerin ilk seçimi bilekte biten püskül detaylı bot modellerini, püsküllü aksesuarlar ile taçlandırabilirsiniz. Uyum ve şıklığın ilk adresi olacak bu kombin planlamasına hareket katmak isteyenlerdenseniz zıt renk tonlarına sahip aksesuar modellerinden yararlanabilirsiniz. Modern görünümü ile farklılık yaratan bilekte biten bot modellerine bayılacaksınız.

Oxford Ayakkabı Şıklığı

Klasik tarzın en özel parçaları arasında boy gösteren Oxford ayakkabı modellerini dar kumaş pantolon ve uzun blazer ceket modelleri ile destekleyebilirsiniz. Trend görünümü ile farklılık yaratan bu kombin planlamasını gösterişli taşlar ile destekleniş aksesuar modelleri ile destekleyebilirsiniz. Eğer salaş tarz yaratmak isteyenlerdenseniz kombin planlamanızı uzun bluzlar ile taçlandırabilirsiniz. Uzun bluz modelini kumaş pantolonunuzun iç kısmına doğru kıvırabilirsiniz. Aksesuar seçiminde ise deri kemer modellerinden yararlanabilirsiniz. Bu tarz kombinler hem şık hem de trend görünüm elde etmenize kaynaklık edecektir. Düşlerinizde ki kombinlere imza atmak isteyenlerdenseniz önerilerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

OKU  Kylie Jenner, Kendall'ın bikini ve bot görünümünü yeniden yarattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir