Oyun Haberleri

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin üçüncü klanı Banu Haqim olarak gölgelerden saldırın

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2'nin üçüncü klanı Banu Haqim olarak gölgelerden saldırın

PC Gaming Show: Most Wanted’ın bir parçası olarak, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’ye gelen üçüncü oynanabilir klanın kısa bir tanıtımını gördük. İlk iki açıklama orijinal Bloodlines’ta ortaya çıkan klanlardı, asi Brujah ve Büyücü Tremere, bu, orijinal Bloodlines’ın sonsuz tekrarlarında deneme şansı bulamadığımız ilk klan. Onlar Banu Hakim.

Brujah agresif, savaş odaklı bir oyun tarzı için iyi bir seçim gibi görünse ve Tremere uzun menzilli büyü uzmanlarınız olsa da Banu Haqim tamamen gizlilikle ilgilidir. Bloodlines 2’nin Elder kahramanı Phyre versiyonunu Banu Haqim’den biri olarak seçerseniz, gölgelerin arasından gizlice sızmak ve sessizce alt etmekle ilgili olacaklar.

Geliştiriciler The Chinese Room’un proje kreatif direktörü Alex Skidmore, “Phyre’ı Banu Haqim yapmak, oyuncuların savaşa yaklaşımlarını değiştirerek oyunun dünyasına benzersiz bir bakış açısı sunuyor” dedi. “Oyuncular, bu klanın armağanlarından en iyi şekilde yararlanmak için karşılaşmalara dikkatle yaklaşmalı, hedeflerine ulaşmak için saldırılarını incelik ve hassasiyetle zamanlamalı. Bu Kindred’lar sabırlı ve dikkatlidir, bu da onları stratejik bir deneyim arayan oyuncular için ideal kılar.”

Banu Haqim, Camarilla’nın vampir toplumuna yeni katılanlardır. Hakimler ve suikastçılar, kişisel bir inancı takip ederler ve onu ihlal edenlerden beslenirler, bunu bir ceza olarak görürler. Kanlarını nereden alacakları konusunda daha seçicidirler ve diğer klanların üyelerine göre susuzluğa yenik düşme olasılıkları daha azdır.

Paradox Interactive’in World of Darkness başkan yardımcısı Sean Greaney, “Banu Haqim, Vampire: The Masquerade’de akademisyenler, savaşçılar ve koruyuculardır. Daha taktiksel bir oyun tarzını sabırsızlıkla bekleyen oyuncular, bekledikleri klanı alıyorlar” dedi. “Her klanın, benzersiz bir oyuncu fantezisini gerçekleştiren ve Bloodlines 2 deneyimini nasıl şekillendirdiğini belirleyen farklı nitelikleri vardır. Vampire: The Masquerade’deki benzer klanların, tarih, motivasyon ve güç yapılarıyla dolu, kendi uzun ömürlü dünyaları vardır. Çin Odası, Bu karmaşık varlıkları oyuncular için anlamlı olan ve World of Darkness’ta kendilerini evlerindeymiş gibi hissettiren etkileyici bir RPG deneyimine dönüştürmek uzman işi.”

Bloodlines 2’deki oynanabilir dördüncü klan Aralık ayının sonlarında duyurulacak. Klanlar ve onların özel yetenekleri hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki yılın başlarında gelecek ve Ocak ayında oynanış açıklaması yapılacak. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, 2024 sonbaharında Steam, GOG ve Epic’te çıkacak.

OKU  Future Games Show, 50'den fazla oyunla 23 Mart'ta geri dönüyor

(İmaj kredisi: Paradoks)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.