Oyun Haberleri

Bazı Resident Evil 4 Collector’s Edition Ön Siparişleri Gizemli Bir Şekilde İptal Edildi

Image from the Resident Evil 4 Remake Collector's Edition showing some goodies, inclduing a Leon Kennedy statue.

Yakında çıkacak olan Collector’s Edition için ön sipariş verenler için kötü haber Resident Evil 4 Görünüşe göre şirket uyarmadan iptal etmiş gibi göründüğü için GameStop’tan yeniden yapım. Başlığın kendisi, kesinlikle korku türünde 2023’ün en çok beklenen video oyunlarından biri olsa da, bu özel sürümü ele geçirmek isteyen hayal kırıklığına uğramış birkaç hayrandan fazlası olacak. Ancak, tüm bunlarda hafif bir umut ışığı olabilir.


Capcom açıkladı Resident Evil 4 Koleksiyoncu Sürümü 2021’in sonlarında. Set, bir Leon Kennedy figürü, sanat kitabı, poster, DLC kodu ve oyunun müzikleri dahil olmak üzere bir dizi ek içerik ve bonusla birlikte gelir. 249,99 $’a mal olan insanları oldukça ağır bir meblağ geri getirecek olsa da, bu özel ürüne sahip olma şansını isteyecek birçok koleksiyoncu var. RE4 ayarlamak. Ancak, son dakikada bir değişiklik olmuş gibi görünüyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Resident Evil 4 Remake’deki Tekneler Çok Daha İlginç Olabilir

Twitter kullanıcısı Wario64’e göre, Collector’s Edition’ın mağaza içi ön siparişleri Resident Evil 4 remake GameStop tarafından iptal edildi. Bilgi, bu sürümlerin “mağazalara ulaşmayacağını” ve herhangi bir siparişin karşılanmayacağını söyleyen bir nottan geliyor. İkinci bir nota göre, bu iptaller tüm mağaza içi rezervasyonları ve tamamı ödenmiş olan bazı çevrimiçi rezervasyonları etkiledi. Ancak Wario64’ten ek bir tweet, siparişleri iptal edilen müşterilerin rezervasyonlarını başka bir oyuna aktarmayı, ödenen tutarı mağaza kredisi olarak almayı veya tam geri ödeme almayı seçebileceklerini söylüyor. Diğer müşteriler, ileride ne olacağını görmek için çevrimiçi rezervasyonlarına göz kulak oluyor.

OKU  Fallout: New Vegas modu, güç zırhını olması gerektiği gibi canavarca tank kıyafetine dönüştürüyor, sonunda sinsi bir keskin nişancıdan başka bir şey oynamamı sağlayabilir

Wario64’ün tweet’ine yanıt olarak RuleTime kullanıcısı, GameStop çalışanı müşteri desteğinden alınan bilgilere atıfta bulunarak siparişlerin iptal edilmesinin bir sistem hatasından kaynaklandığını belirtti. Bu doğruysa, Collector’s Edition’ı umut eden ve siparişi iptal edilen herkes, kalan stok varsa çevrimiçi olarak başka bir sipariş verebilir gibi görünüyor. Hayranların bu sürümü alamamaları talihsizlik olur RE4özellikle de 2023’ün en büyük korku filmlerinden biri olacağı düşünülürse.

İnsanlar oyun hakkında ne kadar heyecanlı olsa da bu, hayranların aldığı ilk kötü haber değil. Kısa bir süre önce, bir raporda, Resident Evil 4 remake, sürümün özel sürümlerinin arkasındaki içeriği kilitliyor olacaktı. Bunun hikayesi açısından temel oyuna bir etkisi olması pek olası değil, ancak ekstra para ödemedikçe bazı şeylerin geride kalmasından dolayı hayal kırıklığına uğrayan hayranlar olacak.

Resident Evil 4 PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S için 24 Mart’ta çıkıyor.

DAHA: Resident Evil 4 Remake’in Enfekte Olanları, Dead Space’in Callisto Protokolü ile Karşılaştırıldığında

OKU  Bugün Wordle: 14 Ekim Cumartesi #847 için ipucu ve cevap

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.