Moda

Beyaz Lotus’un göz alıcı milyonerleri gibi giyinmek nasıl

Beyaz Lotus'un göz alıcı milyonerleri gibi giyinmek nasıl

Bugünkü dönüş Beyaz Lotus gösterinin gerçek versiyonuna fırlatıldığım Temmuz’un ilk günlerini hatırlıyor; Dolce & Gabbana’nın her yıl düzenlediği dört günlük Alta Moda kutlaması için 500 milyarder, ünlü ve sosyetik ile Sicilya’da mahsur kaldı. Bazıları, Kris Jenner gibi, süper yatlarda kaldı. Diğerleri, Emma Roberts gibi, beş yıldızlı Four Seasons Taormina otelinde (ikinci sezonunun burada olduğu) O Beyaz nilüfer çekildi) veya Ortea Palace Hotel’de.

Sokaklara zar zor uyan ipek satenden dalgalı elbiseler vardı; Castello Maniace’nin dans pistinde parıldayan taçlar ve mücevherli gladyatör sandaletler; ve Aralık sayısında okuyabileceğiniz şaşırtıcı bir kendini beğenmişlik seviyesi. tatler, şimdi özel teklifte.

Gösteri, özellikle yarışma kıyafetleri için heyecan vericiydi. Ancak etkinliğe giden haftalarda ortaya çıkan merak uyandıran soru: Ne giymeli? O zamandan beri ilk gerçek parti sezonu olarak Biliyor musun ülkeyi ve dünyayı kapatın, bu sizin rehberiniz.

Altın iyi bir başlangıç

elbise, daha büyük mermer; Çanta, Balenciaga, Cocoon Club tarafından; ayakkabılar, dönüştürücüler; Mücevher, Kiki McDonough

Versailles, Midas, aşırılıklarını anımsatan geçerlidir. Eski İtalyan kumaşlarından hazırlanmış altın tonlu lame ile Taller’dan siyah renkte bu püsküllü marmo kaftan cazibe yayıyor. Ancak, birkaç önemli noktaya dikkat edin. Yüksek yaka, çene çizgisini çerçeveler ve iltifat, aerodinamik bir siluet oluşturur; Uyum rahattır ve büyük makarna yemekleri ve dans için eşit derecede uygundur; ve saçaklar, yine de mütevazı hissettiren normalden daha kısa bir kesime izin verir. Yürürken, kısa bir uyluk yakalarsın, ama hareketsiz kaldığında, çekingensin tatlım.

Blok topuklar, şovlarda neredeyse bir hafta süren, tabanda akıllı yastıklama ile yükselen bir yıldız olan Wandler’dan geliyor – hafife alınmaması gereken bir başarı.

Son rötuş olarak, Balenciaga çantası (lüks el çantaları kiralamanıza izin veren aylık bir hizmet olan Cocoon Club’dan) bir statü sembolüdür – markayı Kim Kardashian, Bella Hadid ve Libbie Mugrabi’yi bulacaksınız. Kiki McDonough’un sitrin ve elmas mücevher koleksiyonu – küpeler, kolye ve bilezik – antik katedralin altın ve soluk taşlarıyla birleşerek tüm görünümü yükseltti.

Klasik dokunuşlar kuraldır

gözlük, Dior; takım elbise, nane kadife; Çanta, Cocoon Club’dan Gucci; ayakkabılar, dönüştürücüler; Bilinmeyen bir markadan eski mücevherler

OKU  Luca Faloni, yıldızlarla dolu açılışını kutlamak için bir dizi It-girls, aristos ve iyi giyimli beylerle birlikte King's Road'a İtalyan zarafetini getiriyor