Oyun Haberleri

Pokemon Scarlet ve Violet’in Miraidon ve Koraidon’unun Yeni Figürleri İçin Ön Siparişler Açıldı

PokemonScarletVioletKoraidonMiraidonMountHeader

lansmanından bu yana sadece birkaç ay geçti. Pokemon Kızıl Ve Menekşeve The Pokemon Company, oyunun Legendary Pokemon’unun yeni figürleri için ön siparişler açarak oyuncuların ilgisini çekmeye hevesli görünüyor. Oyuncuların her oyunda hangi Efsanevi Pokemon ile karşılaşacaklarını seçmeleri gerektiği göz önüne alındığında, şirketin bu cep yaratıklarına dayalı resmi ürünler ve ürünler üretmesi doğru görünüyor.


O zamandan beri Pokemon Kızıl Ve Menekşe Geçen Kasım 2022’de piyasaya sürülen The Pokemon Company, oyun topluluğunu yeni içerikle çok meşgul ediyor. Son zamanlarda, daha fazla Tera Raids eklendi Pokemon Kızıl Ve Menekşe, oyunculara Anahtarlarını açmaları, oturum açmaları ve oynamaları için daha fazla teşvik sağlar. Ancak şirket, gerçek dünyadaki pazarlama çabalarına da odaklanıyor. Bu, marka ortaklıklarını sağlamlaştırmayı, fiziksel alanlarda etkinliklere ev sahipliği yapmayı ve bu yeni Miraidon ve Koraidon figürleri gibi temalı ürünler üretmeyi içerir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Scarlet ve Violet Fan, Grusha’nın Eşarpının Gerçek Hayat Versiyonunu Yapıyor

Resmi Japonca’da pokemon Twitter hesabından yeni heykeller için ön siparişlerin açıldığı açıklandı. Pokemon Kızıl Ve MenekşeEfsanevi Pokemon, Miraidon ve Koraidon. Twitter gönderisi, yeni figürlerin her biri için ayrıntılar sağlayan Japon Pokemon Center çevrimiçi mağazasına bir bağlantı paylaştı. Bir efsaneyi diğerine tercih eden hayranlar için statik figürler, oyuncuların oyunun bir kopyasını satın alırken yapmak zorunda oldukları seçimi taklit ederek ayrı satılır. Siteye göre, her rakam bir oyuncuyu 29.700 yen veya yaklaşık 225 USD geri getirecek.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #819: 16 Eylül Cumartesi

Yeni Legendary için ön siparişler pokemon rakamlar 3 Şubat 2023’te açıldı ve Japonya saatiyle 6 Mart 2023’te sona erecek. Oyuncakların boyutları 23 cm × 16 cm × 21 cm olup, ağırlığı 575 gram olacaktır. Oyuncular ayrıca her heykelin kaidesinin muhtemelen okul temasına göre tasarlanmış bir kitap olduğunu takdir edeceklerdir. Pokemon Kızıl Ve Menekşe. Ancak hayranların, tahmini teslim tarihleri ​​Ocak 2024 olduğundan, bu ürünlerin kendilerine teslim edilmesi için neredeyse bir yıl beklemeleri gerekecek. Dahası, rakamların Japonya dışındaki adreslere gönderilebileceğine dair bir gösterge yok.

sıkı hayranları için Pokemon Kızıl Ve Menekşe, bu Miraidon ve Koraidon figürleri muhtemelen koleksiyonlarının bir parçası olarak sahip olmak isteyecekleri bir şey. Umarım Pokemon Company, bu güzel heykelleri gelecekte küresel Pokemon Center çevrimiçi mağazalarında satışa çıkarır.

Pokemon Kızıl Ve Menekşe şu anda Nintendo Switch’te mevcut.

DAHA FAZLA: Pokemon Scarlet ve Violet, Eşsiz Tasarımlar Yapma Yollarından Çıkıyor Gen 10 İçin İyiye İşaret

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Örümcek Adam: Miles Morales Hayranları, Aaron Amca Hakkında Kolayca Gözden Kaçan Bir Ayrıntıya Dikkat Çekti