Oyun Haberleri

Pokemon Scarlet ve Violet oyuncuları, vahşi Girafarig ile çıplak elleriyle savaşır.

pokemon-scarlet-violet-female-trainer

Yeni bir oyuncu Pokemon Kızıl ve Menekşe Games, kendilerine ait bir Pokemon’la değil, kendi çıplak ellerinden başka hiçbir şey olmadan vahşi bir Pokemon’la savaşıyormuş gibi görünen komik bir anı yakalar. En yeni nesil oyunseverler için sürpriz olmayacak. pokemon Oyunlar çeşitli aksaklıklarla doluydu, Pokemon Kızıl ve Menekşe Oyuncular, eşit ölçüde komik ve sinir bozucu anlara yol açan yeni hatalar keşfetmeye devam ediyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Süre Pokemon Kızıl ve MenekşeKasım ayında piyasaya sürülmesinden bu yana sosyal medyada sayısız komik anın paylaşılmasına neden olan birçok hata oldu. Eklenen performans sorunları ve herkesin bildiği gibi kötü grafikler, oyunların Metacritic’te tüm ana hatlar arasında en düşük puanı almasına neden oldu. pokemon Başlık. Hataların çoğu eğlenceli ve beklenmedik bir andan başka bir şeyle sonuçlanmasa da bazı oyuncular, sınırların dışına çıktıktan sonra softlock almalarına neden olan hatalar yaşama talihsizliğine uğradılar. Kırpma sorunları özellikle Paldea bölgesinde popüler görünüyor, oyuncular şaşırtıcı bir şekilde sık sık duvarlardan geçiyor ve haritadan düşüyor. Bazı oyuncuların da belirttiği gibi, vahşi Pokemon da aynı kırpma sorunlarına karşı bağışık değildir.

İLGİLİ: Bazı Pokemon Scarlet ve Violet oyuncuları Penny’yi umursamıyor

Reddit’te ventolin_inhaler kullanıcısı tarafından paylaşılan bir klip, hayranlara özellikle iyi zamanlanmış bir kırpma sorununu gösteriyor. Hayranlar duvarlardan geçmeye daha çok alışık olsa da, bu video oyuncunun kendi Pokemon’unun vahşi bir Girafarig ile bir kavga başladığında gözden uzak bir yerde kaybolduğunu gösteriyor. Hem eğlenceli kamera açısı hem de oyuncunun sırtını dik bir uçurumun kenarına vermiş olması nedeniyle, oyuncunun karakteri, ortağı Pokémon’un yokluğunda tam anlamıyla meseleleri kendi ellerine almak zorunda kalmış gibi görünüyordu. Oyuncu Pokemon’una – “Bort” adlı 69. seviye görünmez bir Pokemon – Gunk Shot’u kullanma emrini verdikten sonra, karakter Girafarig’in burnuna kendi yumruğuyla yumruk atıyormuş gibi görünür, bu da bir şekilde zehirli bir patlamaya neden olur ve vahşi doğaya yol açar. Yakında yenilecek Pokemon.

OKU  Bu süper ince esnek güneş pilleri, kumaşları güneş panellerine dönüştürüyor

PokemonScarletViolet tarafından Çıplak elle bir Girafarig’i yenin

Tabii ki, gerçekte olan şey, oyuncunun Pokemon’unun gözden uzak bir yerden Gunk Shot kullanmasıdır, ancak durumun komikliği oldukça açıktır. Pokemon Kızıl ve Menekşe Oyuncular, Godzilla büyüklüğünde delibirds ile karşılaşmalardan rastgele devasa iskelet canavarlarına dönüşen oyuncu modellerine kadar oyunların kusurlarından kaynaklanan komik anları paylaşmaya devam ediyor.

kadar komik kırmızı ve menekşe‘in sorunları olabilir, çoğu hayran anlaşılır bir şekilde oyunların piyasaya sürüldüğü durum hakkında hala üzgün. Gelecek için açıklanan birkaç düzeltmeyle hayranlar, Game Freak’i oyunların en göze batan sorunları hakkında bir şeyler yapmaya teşvik etmeye devam ediyor.

Pokemon Kızıl ve Menekşe Nintendo Switch’te mevcuttur.

DAHA: Pokemon Scarlet & Violet: Raltz nasıl geliştirilir