Oyun Haberleri

Minecraft Hayranları Hangi Çetenin En Sinir bozucu Olduğunu Tartışıyor

minecraft-mob

Bir Reddit dizisi, aralarında bir tartışmayı ateşledi minecraft oyuncular, oyundaki en sinir bozucu çetenin hangisi olduğu konusunda. İle birlikte minecraft artık on yılı aşkın bir süredir, oyuncular tarafından binlerce kez sorulan bir soru ve en son ileti dizisi özel ilgi topluyor.


minecraftİlk sürümü 2011’de geldi ve o zamandan beri, oyuncuların prosedürel olarak oluşturulmuş dünyalarda bile her zaman keşfedecek yeni bir şeyleri olmasını sağlamak için sürekli bir içerik akışı var. Çeteler her zaman bu güncellemelerin merkezinde yer aldı – oyun içinde savaşmak için sadece birkaç yaratık olarak başlayan şey, karşılaşılacak toplam 84 çeteye yükseldi. Oyun, hem çocukların hem de yetişkinlerin en çok ve en az sevdikleri çeteler hakkında kendi fikirlerine sahip olduğu birçok nesil oyuncuya hitap ediyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Minecraft Oyuncusu İnanılmaz Buz Teknesi Pisti İnşa Ediyor

İleti dizisi Redditor Practical_Machine_70 tarafından oluşturuldu ve oyuncular, gönderildikten bir gün sonra 6000’den fazla olumlu oy alarak onunla gerçekten ilgilendi. 1500’den fazla yorum, fikirleriyle uyumlu hale geldi, ancak bir görüş baştan sona tekrar ediyor gibi görünüyor. Oyuncular, çetelerin artık oyun içinde saldırmadığını ve bu da onları yenmeyi çok daha kolay hale getirdiğini öne sürüyor. Bu mümkün minecraft‘in yıllar içinde artan popülaritesi, yeni sürümlerin yanı sıra mevcut birçok çetenin sinirlenmesiyle, oyunu daha kolay hale getirmek için tasarım kararlarının alınmasına yol açtı. Bu mümkün minecraft mafya varyantları, oyuna birçok oyuncunun ihtiyaç duyduğunu düşündüğü önemli bir zorluk artışı sağlayabilir.

Minecraft’tan Minecraft’taki en sinir bozucu çete nedir?

Dizideki en çok oy alan yorum Redditor Xendarel’den geldi ve “İskeletler. Yaylarından sendeleyerek, birine korkunç bir macera deneyimi yaşatmakta yetersiz kalmıyor.” İskeletlerin karşılaşılabilecek en sinir bozucu çetelerden biri olduğu konusunda genel olarak hemfikirdir ve bu başlıktaki Reddit kullanıcıları da bu duyguyu açıkça paylaşıyor. İkonik zombiler ve sürüngenlerin yanı sıra, piyasaya sürüldüğünden beri oyundalar ve diğer her şey sonradan eklendi.

OKU  Pokemon Squishmallows Geri Çağırılmadı, Yakında Walmart'a Gelecek

Hayranların hala yeterince güçlü hissetmeleri son derece etkileyici. minecraft yayınlandıktan çok sonra çevrimiçi olarak tartışmak. Oyunu bu kadar uzun süre halkın gözünde tutan Mojang’ın yaptığı harika iş geliştiricisine hitap ediyor. Microsoft stüdyoyu satın aldıktan sonra oyunun uzun ömürlülüğü ile ilgili tüm endişeler şimdiye kadar kesinlikle ortadan kalktı. Her ne kadar yolda bir devam filmi yok gibi görünse de Minecraft, gibi yan ürünler Minecraft: Hikaye Modu ve Minecraft: Zindanlar dizinin alaka düzeyini genişletmeye yardımcı oldular.

minecraft şimdi Mobil, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Switch, Xbox 360 ve Xbox One için kullanılabilir.

DAHA: Minecraft’tan Emekli Olan 8 Çete

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir