Moda

Blake Lively, It Ends With Us’tan ‘önemli’ bir sahneyi çekmek için tartışmalı bir ‘form’ daha giydi

Blake Lively, It Ends With Us'tan 'önemli' bir sahneyi çekmek için tartışmalı bir 'form' daha giydi

Colleen Hoover’ın viral romanından uyarlanacak olan film uyarlamasında Blake Lively’nin eklektik gardırobu hakkında çok şey söylendi. Bizimle biter. Ama cidden, hayranlar etkilenen.

Bir hayran, Mayıs 2023’te meşhur olan çift pantolon görünümü hakkında “Yayınlanan her fotoğrafla durum daha da kötüleşiyor” yorumunu yaparken, bir diğeri ise “Bu artık bir şaka gibi geliyor” diye yazdı.

Devamını oku

Blake Lively çekimler sırasında kiraz kırmızısı topuklu çizmeleriyle sallanıyor Bizimle biter

Filmin vizyon tarihi bu yaza ertelendi.

Şans eseri şüpheciler için, yeni yılda üretim yeniden toparlanırken moda seçimleri daha anlaşılır bir yöne doğru ilerliyor gibi görünüyordu. 11 Ocak’ta Lively, New Jersey’deki sette, karakteri Lily Bloom’un şimdiye kadarki en sade kıyafetiyle fotoğraflandı: beyaz kısa üst üzerine yama işi düğmeli, uzun, yünlü astarlı kot ceket, tamamı mavi bir çift üzerine. , kırmızı çizgili kargo pantolon Topuklu süet savaş botu.

Hey dedim en çok basit. Yine de ilginç bir çiçekçi dükkanı sahibinin bunu giydiğini hayal edebiliyordum. Bu görünüm, devam eden kapitone motifine sadık kalırken yine de Lily’nin önceki stillerinden bazılarına göre gözleri çok daha yoruyor.

En azından renk paleti tutarlı görünüyor!

José Perez/Bauer Griffin

Bununla birlikte, 12 Ocak’ta Blake Lively’nin, çevresi ile pek de uyum sağlamayan, tepeden tırnağa kamuflaj tarzında dolgulu çizme görünümünü ikiye katladığı görüldü.

Blake Lively, 12 Ocak 2024’te It Ends with Us setinde görülüyor.

José Perez/Bauer Griffin

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Taylor Swift, siyah mini elbisesini renklendirmek için tembel kız numarasını kullandı