Oyun Haberleri

Pokemon GO Task, Oyuncuya Meksika’ya Gitmesini Söyledi

Amazed Pikachu Pokemon GO to Mexico task

A pokemon git oyuncu, oyunun Meksika’ya gitmelerini istemesiyle ilgili kafa karışıklığını ifade etmek için yakın zamanda çevrimiçi oldu. Bu beklenmedik öneri, Dövüş Türünüzü Seçin’in yakın zamanda gelişiyle bağlantılı görünüyor. pokemon git Araştırma Görevi.


yeni tanıtılan pokemon git Rising Heroes Sezonu 1 Mart’tan 1 Haziran’a kadar devam ediyor. Geçmişte bu tür üç aylık etkinliklerde olduğu gibi, bu son sezonda baskın savaşları, etkinlikler, Pokemon ve sınırlı süreli Araştırma Görevi görevleri dahil olmak üzere çok sayıda yeni içerik sunuluyor. .

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon GO Oyuncusu, Gimmighoul Paralarını Daha Hızlı Almak İçin Yararlı Bir Hile Paylaşıyor

Ve bu tür en son görevlerden biri şu anda yalnızca Meksika’daki oyuncular için mevcut olsa da, görünüşe göre Niantic, istemeden de olsa teklifi Kuzey Amerika ülkesinin ötesine genişletti. Yani, ABD merkezli en az bir oyuncu, son zamanlarda sosyal medyaya bunu bildirmek için gitti. pokemon git geçen hafta sonu Meksika’ya gitmelerini istedi. 5 Mart tarihli viral bir Reddit gönderisini detaylandıran Baroque1750 kullanıcısı, Meksika sınırından yaklaşık 27 km uzaklıkta bulunan San Diego’dayken beklenmedik Zamanlı Araştırma görevlerini aldıklarını açıkladı.

OKU  Callisto Protokol Geliştiricileri, Oyun Kredilerinin Dışında Bırakıldıktan Sonra Üzüldü

Niantic’in önceki GPS destekli oyunu gibi, giriş, pokemon git gerçek dünyadaki oyuncu konumlarını belirlemek için ağırlıklı olarak kare bölge sınırlarına sahip ızgara tabanlı bir harita kullanır. Bu nedenle oyun, belirli bir oyuncunun bir sınıra yakın olması durumunda ikamet ettiği doğru ülkeyi her zaman belirleyemez. GPS sürüklenmesinin rahatsız edici olduğu gerçeğinin altını çizdiği gibi, coğrafi konum sorunları, tüketici sınıfı GPS çözümlerinin teknik sınırlamaları ile daha da kötüleşebilir. pokemon git 2016’daki ilk çıkışından bu yana.

Bu faktörlerin kombinasyonu, büyük olasılıkla bu hatalı Meksika gezisi önerisinin arkasındadır. Dövüş Türünüzü Seçin Araştırma Göreviyle ilgili benzer sorunlarla ilgili başka bir rapor bulunmamakla birlikte, konuyu düşünen bazı oyuncular, oyunun yanlışlıkla farklı bir konuma yerleştirmesinden sonra daha önce ülkeye özgü benzer görevleri tamamlayabildiklerini iddia etti. pokemon git bölge.

Bununla birlikte, bu, Yükselen Kahramanlar Sezonu’nun 1 Mart’taki ilk çıkışından kaynaklanan ilk sayı değil. Oyunun fandomunun sesli bir kısmı, yakın zamanda, rahatsızlıklarını dile getirmek için çevrimiçi oldu. pokemon git Yeni üç aylık etkinliğin başlamasının ardından Roket Takımı Grunts, yeni sezonun bonuslarının bir parçası olarak sıklığı kasıtlı olarak artırılan Roket Takımı PokeStop savaşlarını devre dışı bırakma yeteneği için Niantic’e yalvarıyor.

pokemon git şimdi Android ve iOS’ta kullanılabilir.

DAHA FAZLA: Pokemon GO: Catch Mastery Zamanlı ve Saha Araştırması Görevleri ve Ödülleri

OKU  Starfield, önümüzdeki hafta gelecek Steam beta güncellemesinde resmi FSR 3 desteğini alacak

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.