Oyun Haberleri

Blizzard yanlışlıkla bazı Diablo 4 koleksiyon sürümlerini bir ay erken mi gönderdi? Ah, belki

Blizzard yanlışlıkla bazı Diablo 4 koleksiyon sürümlerini bir ay erken mi gönderdi?  Ah, belki

Diablo 4 (yeni sekmede açılır) 6 Haziran’a kadar çıkmayacak, ancak Diablo 4 Collector’s Edition erken çıkmış gibi görünüyor: Planlanan çıkışından bir aydan fazla bir süre önce, şimdiden bazı etkileyicilerin elinde ve kutudan çıkarma videoları yayınlıyorlar.

YouTube’da dolaşan en az birkaç Diablo 4 kutudan çıkarma videosu var, ancak ben Diablo ortağı ve içerik oluşturucusu wudijo’nun videosunu tercih ediyorum, çünkü kutuda “1 Haziran 2023’ten önce sevkıyat yapmayın” çok açık bir şekilde etiketlenmiştir; hayırsız. Yine de etikette 1 Haziran’dan önce açılmayacağına dair hiçbir şey yok ve bu yüzden wudijo bıçağı eline alıyor ve tam da bunu yapıyor.

Bunu nasıl özlüyorsun? (İmaj kredisi: Wudijo)

(Yan not: Bu insanlardan biriyle Diablo 4 oynuyorsanız, belki onları kutsal mühürlerden, lanetli lahitlerden veya Sanctuary topraklarının altındaki bu şeytani kutuyu açmayın senaryolarından uzak tutun. )

Her neyse, bu güzel bir CE ve bunu bu tür şeyleri gerçekten takdir eden (ve bazen bunun için para ödeyen) bir adam olarak söylüyorum. Kutunun kendisi, iki çok güzel baskıyı, ciltli bir sanat kitabını, büyük bir ayaklı mumu (ne yazık ki elektrikli, mum değil, ne yazık ki), bazı kan yapraklarını, büyük bir Horadric Crest iğnesini, bir fare altlığını ortaya çıkarmak için açılan bir çift kapı kıvrımıdır. Etkileyici derecede büyük bir kumaş harita – herhangi bir iyi koleksiyoncu baskısının en önemli parçası. Her açıdan etkileyici bir paket.

Diablo 4 koleksiyoncu sürümü Blizzard Store’da ön siparişe açıldı (yeni sekmede açılır) 96,66 $ (anladın mı?), Bu çok makul bir fiyat – ancak mağaza sayfasında parlak kırmızı olarak belirtildiği gibi, kutu oyunun kendisini içermiyor. Bunun maliyetini ekleyin (yeni sekmede açılır) toplamda ve birdenbire 200 $ fiyat noktasını zorluyorsunuz (veya baskı seçiminize bağlı olarak alıyorsunuz). Bu ölçekte bir şey için yine de fena olmasa da, büyük koleksiyoncu sürümleriyle bu kesinlikle daha fazla ışık tutuyor.

Oyunsuz CE’ler, parçası olduğum büyük bir kutu koleksiyoncu grubunda ara sıra bir konuşma konusu olmuştur: Bunlar gerçekten oyunsuz koleksiyoncu sürümleri mi? Benim pozisyonum, onlar – Yağma, başka bir şey değil. Ve bu gayet iyi, raflarda (veya büyük paraları düşürmeye istekliysen yerlerde) yer kaplayan tüm o aptalca oyuna bitişik tatların büyük bir hayranıyım. Ancak bir oyunun belirli bir sürümü olması için, gerçekten oyunu dahil et.

Açıkçası, burada gerçekten merak ettiğim şey şu nakliye etiketi: Blizzard gerçekten kendi ambargosunu mu kaldırdı (bir ay!) yoksa wudijo (veya Blizzard nakliye departmanından biri) sadece biraz gülüyor mu? Sormak için Blizzard’a ulaştım ve biri yanıt verirse size haber vereceğim. Bu arada unutmayın: Yolda bir Diablo 4 oyun testi daha var, 12 Mayıs’ta başlayacak olan herkese açık “sunucu çarpması”.

OKU  Geliştiricisi, bağımsız aksiyon RPG Hammerwatch 2'nin Diablo 4'ten çok A Link to the Past'a benzediğini söylüyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 modlarınızı 2.0 güncellemesinden önce silmelisiniz ve oyunu temiz bir şekilde yeniden yüklemeniz gerekebilir

Oyun Haberleri

Ubisoft, The Division 3'ü tesadüfen duyurdu

Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 2.0'a sinsice 'havalı silahına bak' düğmesi eklendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir