Oyun Haberleri

Bu askeri üs kurma simülasyonunda tüm askerler var ve şiddet yok

Bu askeri üs kurma simülasyonunda tüm askerler var ve şiddet yok

Two Point Hospital gibi inşa etme ve yönetme oyunlarının hayranıysanız, belki insanları içine alan karakter türlerini içeren bir sim ile ilginizi çekebilirim. içinde hastane.

Askerlerden bahsediyorum. Bir Askeri Kamp sorumlu olduğunuz bir temel oluşturma ve yönetim oyunudur – muhtemelen adından tahmin edebilirsiniz. Yeni askerler toplayın, onları iletişim operasyonları, topçu, patlayıcılar, sağlık görevlileri ve piyade gibi farklı uzmanlıklar konusunda eğitin ve hatta onları casuslar, pilotlar ve tank sürücüleri gibi seçkin operatörler haline getirin.

Bunu yapmak için köhne küçük askeri kampınızı eğitim binaları, engelli parkurlar, gözetleme kuleleri, depolar, bakım sahaları ve iniş pistleriyle dolu gelişen bir operasyona dönüştürmeniz gerekecek. Askerlerinizi forma sokmak için eğitmen olarak görev yapacak gazilere ihtiyacınız olacak ve herkesi katı bir programa tabi tutabilmeniz için disiplin çok önemlidir. Kampınızı bütçesi dahilinde tutarken yiyecek, teçhizat ve erzak gibi kaynakları da yönetmeniz gerekecek.

Ancak tüm silah eğitimi ve düzende koşu ve trompetli marşlar çalan hoparlörlerin yanı sıra, kampı parklar, plazalar ve dekorasyonlarla güzel göstererek hevesli küçük askerlerinizin moralini yüksek tutmanız gerekecek. Masa tenisi masaları, langırt makineleri ve oyun masaları gibi boş zaman etkinlikleri sağlayın; askerleriniz ara sıra biraz poker oynayamıyorsa, bu temel bir eğitim değildir. (Bunu kişisel askeri deneyimime değil -ben bir korkağım- ama şimdiye kadar gördüğüm her askeri filme dayandırıyorum.)

Askerlerin lastiklerle dolu engelli parkurlarda koştuğu, atış poligonunda eğitim verdiği, ağırlık kaldırdığı ve boks yaptığı, kum havuzlarında mini tankları sürdüğü ve hatta bir casusluk tatbikat kursunda lazer ışınlarının arasından dikkatle geçtiği One Military Camp’in fragmanlarındaki ayrıntılar ve animasyonlar harika görünüyor. . Fragmanda, muhtemelen su görevleri için yüzme becerilerini geliştirmek amacıyla küçük bir havuzda bir köpekbalığı tarafından takip edilen bir dalgıcın görüntüsünü yakalayabilirsiniz.

İlginç bir şekilde, askerleri seçkin ölüm makinelerine dönüştürmekle ilgili bir oyun için bir ilk olması gereken One Military Camp’te gerçek bir şiddet yok. Görevler ve görevler var ve askerlerinizden ve uzmanlardan oluşan mangalarınızı dünya haritasındaki yerlere helikopterle gönderiyorsunuz, ancak katliam ekran dışında gerçekleşiyor. Göreceğiniz tek gerçek savaş, bir düşman drone’unun binalarınızı işgal etmesi ve binalarınıza bombalar atmaya başlaması gibi görünüyor; buna taretler ve füze rampaları gibi savunma önlemleri ayarlayarak karşılık verilebilir.

OKU  Valve, Counter-Strike 2'de iki büyük değişiklik duyurdu: daha kısa maçlar ve haritaya özel yeni bir sıralama sistemi

Bir Askeri Kamp 2 Mart erken erişim çıkış tarihini duyurdu ve yayıncı Abylight Studios da açıkladı bir yol haritası Nisan’da çıkacak bir sanal alan modu, Mayıs’ta eklenen evcil hayvanlar, Haziran’da asker özelleştirme seçenekleri ve Eylül’ü hedefleyen tam sürüm içerir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.