Oyun Haberleri

Resident Evil 4 Remake’in Fiziksel Kopyaları Doğada Görülmeye Başladı

Resident-Evil-4-Remake-Leon-S-Kennedy-Leak-Physical-Copies

için fiziksel kopyalar Resident Evil 4 oyunun lansmanından neredeyse iki hafta önce bir ResetEra kullanıcısı tarafından tespit edildi. abartılı Resident Evil 4Capcom’un merakla beklenen versiyonu tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve oyun Capcom onu ​​her sergilediğinde daha iyi görünüyor. Oyunun lansmanını beklemek çok daha zor olabilirdi, ancak bazı perakendecilerin oyunun kopyalarını çıkışından iki hafta önce aldıklarını gösteren görüntüler dolaşmaya başladığından.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Haziran 2022’de Capcom duyurdu Resident Evil 4, savaş sırasında omuz üstü kamera sistemi üçüncü şahıs uygulamasıyla modern aksiyon oyunlarını tanımlamaya yardımcı olan sevilen 2005 Nintendo GameCube oyununun yeniden yapımı. Yeniden yapım, en son yeniden yapımların oluşturduğu geleneği takip ediyor. Resident Evil 2 Ve Resident Evil 3sevilen oyunu modern bir AAA oyunu olarak yeniden tasavvur ederek, en son ana hattaki oynanış yeniliklerinden etkilenerek Resident Evil oyunlar, aynı zamanda yeni mekanik ve özelliklerle seriyi ileriye taşıyor.

İLGİLİ: Bazı Resident Evil 4 Collector’s Edition Ön Siparişleri Gizemli Bir Şekilde İptal Edildi

Yeniden yapımın piyasaya sürülmesi hızla yaklaşırken, Capcom uzun oynanış videoları ve yeniden yapımın hikaye değişiklikleri hakkında daha fazla bilgi veren fragmanlarla oyunun çok daha fazlasını sergiliyor. Resident Evil 4. Yaklaşan Capcom Spotlight Showcase’den sonra piyasaya sürülmesi beklenen bir demo ile oyun her zamankinden daha yakın hissettiriyor, ancak ResetEra kullanıcısı Blackbird artık oyunun fiziksel kopyalarını tespit etti. Resident Evil 4 vahşi ortamda, oyunun 24 Mart’taki çıkışından önce bazı mağazalarda olduğunu gösteriyor.

OKU  25 yıl sonra, PS1'in en iyi ve en tuhaf platform oyunlarından biri nihayet PC'de

kopyası yokken Resident Evil 4 Henüz satın alındığı veya oynandığı bildirildi, çevrimiçi görünen buna benzer görüntüler, sonraki günlerde spoiler’ların görünmeye başlayacağını gösteriyor. Sırasında Resident Evil 4 yeniden yapımı, orijinalinden sapma olasılığı hala var RE4‘ın hikayesi, bazı fragmanlarda ima edildiği gibi, yani orijinalin gazileri bile RE4 oyunun lansmanına yaklaşırken çevrimiçi görünen spoiler’lardan güvenli olmayabilir.

Bu beklemeyi sağlarken Resident Evil 4 daha da özenli, daha önce de belirtildiği gibi bir sızıntı, beklemeyi biraz daha az sinir bozucu hale getirmeye yardımcı olabilecek Capcom Spotlight Showcase’in ardından bir demo gelmesinin beklendiğini ima etti. Bahsedilen, Resident Evil 4 yılın en çok beklenen oyunlarından biridir, bu nedenle hayranlar, lansmandan önce herhangi bir kopya satılıp satılmadığına ve orijinal oyunu oynayıp oynamadıklarına bakılmaksızın potansiyel spoiler konusunda dikkatli olmalıdır.

Resident Evil 4 24 Mart 2023’te PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S’de yayınlanacak.

DAHA: Resident Evil 4 Remake’deki Tekneler Çok Daha İlginç Olabilir

Kaynak: ResetEra

OKU  Warhammer 40K: Darktide Güncellemesi Yeni Harita ve Silahlar Ekliyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.