Oyun Haberleri

Söylentiler: Diablo 4 Açık Beta Tarihleri ​​Yakında Geliyor

diablo 4 tyrael cinematic

Blizzard yakında merakla beklenen ARPG için açık beta planlarını açıklayabilir Diablo 4. Daha dört ay var Diablo 4 Sonunda, piyasaya sürülmesinden 11 yıldan fazla bir süre sonra geldi. Diablo 3. Ama Blizzard vermeye karar vererek nazik olabilir. Şeytan Hayranlara, Haziran ayında piyasaya çıkmadan önce yeni oyunu deneme fırsatı. Bunun kapsamı ve çıkış tarihi Diablo 4 Herkese açık beta bilinmiyor, ancak bu yakında değişiyor olabilir.


Daha önce herhangi bir ayrıntı paylaşılmamış olsa da, Blizzard daha önce herkese açık bir beta olasılığından bahsetmişti. için kapalı beta testi sırasında Diablo 4Blizzard, oyunun herkese açık test aşamasının geçici olarak 2023’ün başlarında planlandığını doğruladı. Diablo 4‘ nin serbest bırakma penceresi olacaktır. Şimdiki test ihtiyaçları, o zamana kıyasla tamamen farklı olabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Söylentiler: Diablo 4 Çıkış Tarihi Geri Alınabilir

Şeytan genel menajer Rod Fergusson, Blizzard’ın testiyle ilgili daha resmi bir duyurunun yakında yapılabileceğini ima ediyor. Bir Twitter kullanıcısı, Fergusson’a bir potansiyel hakkında herhangi bir şey söyleyip söyleyemeyeceğini soran bir mesaj gönderdi. Diablo 4 açık Deneme sürümü. Fergusson herhangi bir özel bilgi paylaşamıyor ama “Yakında!” diyor. Bunu, böyle bir şeyin duyurulabileceği ay için planlanan herhangi bir “oyun anı” olup olmadığını alaycı bir şekilde düşünerek takip ediyor.

Fergusson’un kurnazlık eksikliği göz önüne alındığında, açık ima, Blizzard’ın Fergusson ile ilgili ayrıntıları açıklamayı planladığıdır. Diablo 4Şubat ayındaki bir etkinlikte açık beta planları. O halde geçen hafta IGN’nin bunu duyurması tesadüf değil Diablo 4 IGN Fan Fest 2023’ün bir parçası olacak. Etkinlik 17 ve 18 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek ve yakında çıkacak olan birkaç büyük yayına içeriden bakışlar içerecek. Bu onu mükemmel bir aday yapar. Diablo 4‘nin açık beta sürümü açılıyor.

OKU  Çöplükte Bulunan Terk Edilmiş Forspoken SteelBooks

Fergusson’un Şubat ayındaki veya ondan hemen sonraki başka bir olaydan bahsediyor olması kesinlikle mümkün. Şubat ayında yapılacak bir PlayStation Showcase’in de uygun bir platform olacağı söylentileri var. Diablo 4 duyuru. Bununla birlikte, hiçbir PlayStation etkinliğinin duyurulmadığı göz önüne alındığında, IGN etkinliğinden daha az olası görünüyor.

Açık betanın ne zaman gerçekleşebileceğine gelince, Diablo 4 6 Haziran’da başlayacak ve Mart ile Mayıs arasında üç aylık bir pencere bırakan Şubat sonunda gerçekleşecek IGN etkinliği. Blizzard daha önce 2023’ün başlarında halka açık test yapmayı planladığını söylemişti. Şeytan hayranlar deniyor olabilir Diablo 4 Mart ayında veya en azından 2023’ün ilk yarısında.

Diablo 4 6 Haziran’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de çıkıyor.

DAHA: Diablo 4, Path of Exile, Diablo 3’ten Ne Öğrenmeli?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir