Moda

Bu Burns Gecesi! Tatler’s Style Counsel tarafından onaylanan muhteşem bir akşam yemeği için giyebileceğiniz en muhteşem ekose parçalarına göz atın

Bu Burns Gecesi!  Tatler's Style Counsel tarafından onaylanan muhteşem bir akşam yemeği için giyebileceğiniz en muhteşem ekose parçalarına göz atın

Tatler’in stil editörü Chandler Tregaskes Burns Night’a hazırlanıyor

Bu Burns Gecesi! Kutlayan herkes İskoç şair Robert Burns’ün saygın yaşamını ve eserlerini onurlandırmaya hazırlanırken, modanın anavatanı İskoçya’ya duyduğu en büyük saygıyı konuşmanın zamanı geldi; tartan!

Tarihe dayanan bir gelenek olan Burns Gecesi, Burns’ün 1759’da doğduğu gün olan 25 Ocak akşamı ülkenin dört bir yanından gelen insanların haggis, neeps ve tatties’ten oluşan muhteşem bir akşam yemeğine katılmasını sağlar. Burns Night, iki yüzyılı aşkın bir süredir İskoç kültürünün saygı duyulan bir parçası olmuştur.

Tarihi dağlık şıklığın kırbaçlarını süsleyen ekose harikası dokuma ile, çok sayıda seçkin tasarımcının onu yıllar boyunca en imrenilen takımlarına dahil etmesi şaşırtıcı değil.

Haggi’leri içmeden önce gelin sezonun gururla giyebileceğiniz en baştan çıkarıcı parçalarına bir göz atalım. Artık resmi olarak ekose zamanı!

Instagram içeriği

Bu içerik kaynaklandığı sitede de görüntülenebilir.

Jimmy Choo

Gerçekten muhteşem bir görünüm elde etmek için tepeden tırnağa göz kamaştırmak isteyeceksiniz. Öyleyse neden pozitif ışıltılı Jimmy Choo’lara girmiyorsunuz? Payetlerle ışıldayan bu mükemmel göz kamaştırıcı topuklu ayakkabılar, Çavdar Tarlasına Gelirken kesinlikle en iyi adımınızı öne çıkaracak. İlahi!

Ayakkabılar, Jimmy Choo’dan 750 £

Hollanda Cooper

Cheltenham Kraliçesi Jade Holland Cooper, terzilik becerisini 15 yıldır kendi adını taşıyan marka Holland Cooper ile ülke setine aktarıyor. En ikonik toplulukları? Çöken tartan terziliği elbette! Ve Galler Prensesi sadık müşterileri arasında sayılırken, onun baştan çıkarıcı kırsal şıklığına kim karşı koyabilirdi ki?

Ceket, 849; akşam yemeği, 99 £; şort, 199 £ ve kemer, 149 £ Holland Cooper’dan

BARIŞ


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber sırlı halka çıplak elbisesini tanıttı
İlgili yazılar
Moda

Modadaki en muhteşem My Fair Lady anları

Moda

Belçika Prensesi Astrid'in doğum günü şerefine giydiği en moda görünümüne bir bakış

Moda

Düğün Çanları: Westminster Dükü'nün sosyete dolu düğünlerindeki en iyi giyimli konuklar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir