Moda

Bu Noel’de küçükler için 16 sevimli hediye

Bu Noel'de küçükler için 16 sevimli hediye
(Orijinal altyazı) Genç bir kız, elinde sarılı Noel hediyeleriyle yüzünde kocaman bir gülümsemeyle duruyor. 1950’lerden tarihsiz fotoğraf.yatakcı

Yılın en güzel zamanı ve çocukları olan herkes, küçüklerin tatil sezonunu ekstra özel kıldığını kabul edecek. Bununla birlikte, iş hediye almaya geldiğinde mini-benlikler bazen en talepkar olanlardır. Ama endişelenme, çünkü tatler‘in satın alma uzmanları sizin için burada. Bunlar, modadan oyuncaklara, bu yıl çocuklar için sevecekleri lüks hediyeler.

Noel Baba miniklerimizin çoraplarını doldururken ilk uğradıkları yer oyuncaklardır. Güzel bir Dragons of Walton Street sallanan at, hem çocuklar için eğlenceli hem de herhangi bir oturma odasına çarpıcı bir ektir. Bir Banwood scooter, yarışçı olan küçük çocuk için mükemmeldir ve bir oyuncak bebek evi her zaman bir zevk olacaktır – Mayfair malikanesinden ilham alan bir parça için AlwaysHobbies’e bakın.

Doldurulmuş hayvanlar, küçük çocuklar için harikadır ve yetişkinler de şirinlik faktörünün tadını çıkarabilir. Steiff, irili ufaklı güzel ve gerçekçi yaratıklar yapıyor – aşağıdaki devasa zürafaya bakın – ve Kraliyet Koleksiyonu’nun corgis’i, merhum Kraliçe II. Elizabeth’e dokunaklı bir saygı duruşunda bulunuyor.

Moda da her zaman iyi bir seçenektir çünkü çocuklara harika bir stil öğretmek için hiçbir zaman erken değildir. Çocuk salonu, Gucci, Fendi ve Prada gibi markalar da dahil olmak üzere kendi gardırobunuza uyacak çok çeşitli giysilere sahiptir.

Hayatınızdaki küçükler için mükemmel olan lüks ürün seçimimizin keyfini çıkarın. Mutlu Noeller.

OKU  Hayatınızın başrol oyuncuları için 24 ışıltılı hediye
İlgili yazılar
Moda

Parti sezonu için mükemmel 22 dans pistine hazır elbise

Moda

Hayatınızın başrol oyuncuları için 24 ışıltılı hediye

Moda

Seçkin beyefendi için 22 harika hediye fikri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir