Moda

Bunlar yatırım yapmaya değer tek deri pantolonlar

Bunlar yatırım yapmaya değer tek deri pantolonlar

Kıyafetinize saatler harcamadan zarif görünmek istiyorsanız en iyi deri pantolonlar harika bir seçenektir. Denimden daha şık ve cesurlar (evet, hatta modaya uygun geniş paçalı kot pantolonlar bile) ama özel dikim pantolonlar kadar resmi değiller. Başka bir deyişle, 2024’ün en büyük moda trendlerinden biri olan keskinlik ve zarafetin mükemmel bir birleşimidirler.

Soğuk havanın moda trendi gerçektir ve modaya uygun deri pantolonlar, ister ofise gidiyor olun, ister kız arkadaşlarınızla bir şeyler içmek için dışarı çıkın, ister sadece alışverişe gidin, kış kıyafetlerinizi renklendirmenize de yardımcı olabilir. (Neden marketteki en iyi giyinen kişi olmayasınız ki?) Katie Holmes, Bella Hadid ve Hailey Bieber gibi ünlüler halihazırda deri pantolonlarla birlikte, mevcut kapsül gardırobunuzun temel parçalarıyla yeniden yaratılması kolay, uzman stil ilhamı sunuyor. . Bunları giymenin en kolay yolu: sade bir tişört, şık bir güneş gözlüğü, bir blazer veya kışlık mont ve uyumlu bir çift deri çizme.

Peki deri pantolonu nasıl seçmelisiniz? Piyasada bulunanların çoğu (özellikle 250 doların altındaki fiyat aralığında) aslında deriden değil, poliüretan kaplı kumaştan yapılmıştır. Bitki temelli iseniz veya tek bir pantolona çok fazla para harcamak istemiyorsanız bunlar harikadır. Çoğunlukla vegan deri olarak pazarlansalar da yine de plastikten yapılıyorlar ve gerçek deriden daha sürdürülebilir oldukları söylenemez. Çevreye duyarlı bir alternatif istiyorsanız elma veya kaktüs derisini arayın. Ancak daha dayanıklı bir çift istiyorsanız hakiki deriye yatırım yapmaya değer.

OKU  Travis Kelce, Taylor Swift'in 850 dolarlık Chiefs ceketinin versiyonunun yandığını düşünüyor

Gardırobunuzu bir adım daha ileriye taşımaya hazır mısınız? Bu parlamak Editörlerin önerdiği en iyi deri pantolon çiftleri kesinlikle favorileriniz olacak. Moda ekibimizin defalarca giydiği deri görünümlü kargo pantolonlardan birinci sınıf deriden yapılmış modaya uygun gümüş pantolonlara kadar, şu andan itibaren yaza kadar şık görünmenizi sağlayacaklar. (Ah, bu arada deriyi nasıl temizleyeceğinizi de öğrenmelisiniz.)

Kadınlar için en iyi deri pantolonlar

  • En İyi Genel Deri Pantolon: Maeve Colette suni deri geniş paça pantolon, 148 dolar
  • En popüler deri pantolonlar: 90’lar Abercrombie & Fitch vegan deri düz pantolon, 44 dolar
  • En İyi Deri Tayt: Suni Deri Spanx Tayt, 98 Dolar
  • Minyonlar için En İyi Deri Pantolon: Eski Lacivert Düz Suni Deri Ayak Bileği Pantolon, 30 Dolar
  • En İyi Büyük Beden Deri Pantolon: Tagoo suni deri tayt, 59 dolar
  • En İyi Gerçek Deri Pantolon: Reformasyon Veda Cynthia Deri Pantolon, 328 Dolar
  • En İyi Yüksek Bel Deri Pantolon: Biz Ücretsiz Şehir Dışı Yüksek Katlı Vegan Pantolonuz, 98 Dolar
  • En İyi Gümüş Deri Pantolon: Mango x Jen Ceballos Metalik Deri Pantolon, 250 Dolar

Kampanyada yer alan tüm ürünler parlamak editör ekibimiz tarafından bağımsız olarak seçilir. Ancak perakende bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız ortaklık komisyonu alabiliriz.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.