Moda

Charlotte Casiraghi’nin 2023 Met Gala’da Chanel’deki şık rolü neden Monako kraliyet ailesi için dokunaklı bir anı işaret ediyor?

Charlotte Casiraghi'nin 2023 Met Gala'da Chanel'deki şık rolü neden Monako kraliyet ailesi için dokunaklı bir anı işaret ediyor?

Met Gala 2023: Charlotte Casiraghi vintage Chanel ile

Jamie McCarthy/Getty Images

Moda kralları dün akşam Met Gala 2023’e tabi ki konuk oldu. Ancak bu moda gücü oyuncuları da katıldı Aslında Kraliyet ailesi: Monegasque monarşisinin inanılmaz derecede şık Charlotte Casiraghi formunda.

okumaya devam et

Grace Kelly’nin torunu Camille Gottlieb, yeni bir selfie’de onun ilahi ikizi.

Daha sonra Monako Prensesi Grace olarak bilinen Grace Kelly, klasik yakışıklılığını 24 yaşındaki torunu Camille’e devretti.

ürün resmi

Dokunaklı bir aile tarihi anıydı: Charlotte’un annesi Hannover Prensesi Caroline, olağanüstü mirası Met Gala 2023 teması Karl Lagerfeld: A Line of Beauty’ye ilham veren merhum büyük Karl Lagerfeld’in yakın bir arkadaşıydı. . Charlotte’un merhum tasarımcıyla da çok değerli bir ilişkisi vardı ve şu anda Lagerfeld’in 1983’ten 2019’daki ölümüne kadar kreatif direktör olarak görev yaptığı Chanel’in elçisi ve sözcüsü. Fotojenik Casiraghi, Chanel için pistte bile yürüdü – bir zamanlar pistte ata binerek unutulmaz bir şekilde.

Charlotte, Prens Rainier III’ün torunu. ve Chanel’in 1996 Sonbahar koleksiyonundan klasik şıklığın somut örneği olan göz alıcı Monako Prensesi Grace, markanın en sevdiği siyah grogren sandaletleriyle eşleştirdi. Esmer güzel, Metropolitan Museum of Art’ın merdivenlerini tırmanırken, Chanel ilham perileri Kristen Stewart ve Sofia Coppola ile fotoğraf çektirmek için durdu.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Meghan Markle önemli bir nedenden dolayı grafik bir tişört giydi
İlgili yazılar
Moda

Doğum gününde Prenses Anne'in kalıcı zarafetini onurlandırmak

Moda

Galler Prensesi onaylı puantiyeler neden kraliyet yazlarının en önemli ürünüdür?

Moda

Royal Ascot modası: en göz alıcı yarış gösterisinin dönüşündeki evrimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir